🇰🇷 Korea Południowa – Liban 🇱🇧 Typy, kursy (13.06.2021)

W kolejnym meczu kwalifikacyjnym do mundialu w Katarze, reprezentacja Korei Południowej zmierzy się z Libanem. Czy Tygrysy zanotują kolejną efektowną wygraną?

Korea Południowa – Liban zapowiedź (niedziela, 8:00)

Reprezentacja Korei Południowej złapała wiatr w żagle, zespół w swoich dwóch ostatnich meczach kwalifikacyjnych zanotował dwie efektowne wygrane. Najpierw Koreańczycy ograli Turkemenistan wynikiem 5:0, a następnie w dokładnie takim samym stosunku pokonali Sri Lankę. Po pięciu spotkaniach gospodarze mają na koncie 13 punktów oraz mogą pochwalić się perfekcyjnym bilansem bramkowym na poziomie 20:0! Co ciekawe, jedynym zespołem który urwał Korei punkty był Liban. Pierwsze starcie tych ekip zakończyło się remisem 0:0. Najlepszym strzelcem Tygrysów podczas tych eliminacji jest Kim Shin-Wook, reprezentujący na co dzień barwy chińskie Shanghai Shenhua napastnik ma na swoim koncie już 6 bramek.

Piłkarze Libanu walczą natomiast o utrzymanie drugiego miejsca w grupie, które pozwoli im na awans do następnej rundy eliminacji. Zespół zdobył do tej pory 10 punktów i zajmuje trzecią lokatę w klasyfikacji drużyn zajmujących drugie miejsce. W obu ostatnich meczach tej ekipy padało po 5 goli. Najpierw goście pokonali Sri Lankę (3:2) a następnie przegrali z Turkmenistanem (2:3). W żadnym z 5 wcześniejszych pojedynków pomiędzy Libanem i Koreą nie padły więcej niż 3 gole.

Korea Południowa – Liban przewidywane składy

Korea Południowa: Jo Hyeon-woo; Kim Tae-hwan, Kim Min-jae, Lee Yong, Lee Ki-je; Nam Tee-hee, Jung Woo-young, Kwon Chang-hoon; Son Heung-min, Hwang Ui-jo, Hwang Hee-chan

Liban: Khalil; El Zein, Oumari, Sabra, A. Melki; Haidar, Matar, F. Melki; Saad, Ataya, El-Helwe

Korea Południowa – Liban kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco:

  • wygrana Korei: 1.10
  • remis: 8.40
  • zwycięstwo Libanu: 26.00

Korea Południowa – Liban fakty meczowe

  • W obu ostatnich meczach Libanu padało 5 goli.
  • Koreańczycy strzelili w poprzednich 2 meczach aż 10 bramek.
  • Ostatnie starcie tych ekip zakończyło się remisem 0:0.

Korea Południowa – Liban nasze typy

Biorąc pod uwagę świetną formę gospodarzy oraz problemy defensywne Libańczyków w ostatnich meczach, stawiamy dzisiaj na wygraną Korei oraz over 2.5 gole w meczu. Do tego typujemy, że gospodarze zdobędą bramkę w obu połowach spotkania.

Korea Południowa – Liban | Typ: Korea Południowa + over 2.5 gole @1.53 BETFAN

Korea Południowa – Liban | Typ: Korea strzeli w obu połowach @1.64 BETFAN

Komentarze

komentarzy