Korona Kielce – Widzew Łódź 🇵🇱 Typy, kursy (04.06.2021)

Teoretycznie starcie Korony Kielce z Widzewem Łódź nie powinno zapowiadać się na nudne, ale sytuacja w tabeli jest taka, że te dwie ekipy w tym momencie nie mają już za bardzo o co grać i tak naprawdę kibice mogą spodziewać się niezbyt interesującego spotkania w Kielcach. Bukmacherzy za minimalnego faworyta uważają Koronę, ale na pewno ekipa z Łodzi nie będzie chciała oddać zwycięstwa za darmo i Widzew powalczy o przynajmniej jeden punkt w wyjazdowym starciu.

Korona Kielce – Widzew Łódź zapowiedź (piątek, 20:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania nie wygrali żadnego ze swoich pięciu ostatnich spotkań. Z taką formą bardzo trudno było zbliżyć się do walki o baraże i fani z Kielc mają nadzieję, że kolejny sezon będzie dla Korony zdecydowanie lepszy. Teraz jednak trzeba jeszcze pokazać się z dobrej strony w dwóch ostatnich meczach tego sezonu i na pewno kibice Korony liczą, że ich ulubieńcy dadzą im trochę radości.

Dla Widzewa był to trudny sezon i choć mogło się wydawać, że ekipa z Łodzi będzie walczyć o miejsce w górnej części tabeli, to ostatecznie tak się nie stało. Ostatnie tygodnie są dla Widzewa bardzo trudne i kibice tego klubu raczej cieszą się, że sezon powoli się kończy. Jednakże w tych dwóch ostatnich meczach trzeba pokazać się z dobrej strony i gracze Widzewa na pewno będą chcieli zdobyć jakieś punkty do kolekcji.

Korona Kielce – Widzew Łódź kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Korona Kielce. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.60. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Korona Kielce – Widzew Łódź, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.50. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 2.75.

Korona Kielce – Widzew Łódź fakty meczowe

  • Goście nie wygrali od 5 meczów.
  • Gospodarze nie przegrali od 3 spotkań.
  • Gospodarze nie zachowali czystego konta w swoich 6 poprzednich meczach.

Korona Kielce – Widzew Łódź nasze typy

Obie drużyny w ostatnim czasie nie grają na wysokim poziomie i tak naprawdę te ekipy nie mają już o co grać. Utrzymanie już od dłuższego czasu jest pewne, a baraże nierealne. Z tego właśnie powodu można spodziewać się niezbyt ciekawego starcia w Kielcach, które zapewne nie będzie stało na bardzo wysokim poziomie. Mimo wszystko niektórzy gracze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i być może pojedynczy zawodnicy podniosą poziom tego starcia.

Korona Kielce – Widzew Łódź | Typ: remis @3.50 BETFAN
Korona Kielce – Widzew Łódź | Typ: poniżej 2.5 goli @1.88 BETFAN

Komentarze

komentarzy