🇽🇰 Kosowo – San Marino 🇸🇲 Typy, kursy (01.06.2021)

Sezon ligowy w czołowych ligach europejskich dobiegł końca, a za kilkanaście dni rozpoczniemy zmagania w Euro 2020. Przerwę pomiędzy rozgrywkami ligowymi a Mistrzostwami Europy umilą nam oczywiście mecze towarzyskie. We wtorek zobaczymy m.in. starcie Kosowa z San Marino. Spotkanie nie zapowiada się nader ekscytująco, ale być może zobaczymy kilka bramek.

Kosowo – San Marino zapowiedź (wtorek, 18:00)

Reprezentacja Kosowa w ostatnich miesiącach nie zanotowała zbyt wielu spektakularnych rezultatów. Jest to dość zastanawiające, gdyż potrafili oni wcześniej zanotować m.in. serię 15. kolejnych meczów bez porażki. Ostatnie 14 spotkań we wszystkich rozgrywkach to zaledwie dwa zwycięstwa i dwa remisy, co nie jest na pewno zadowalającym rezultatem. Kosowianie utrzymali się dywizji C Ligi Narodów, ale już w eliminacjach do MŚ zanotowali dwie porażki. Nie ma w tym jednak wielkiego zdziwienia, gdyż mierzyli się oni ze Szwecją oraz Hiszpanią.

Jeśli chodzi o San Marino to od zawsze są oni jedną z najgorszych (o ile nie najgorszą) drużyn w Europie i nie inaczej jest w ostatnim czasie. Ostatnie miejsce w eliminacjach do Euro 2020 z bilansem bramkowym 1:51, ostatnie miejsce w swojej grupie dywizji D Ligi Narodów, a także trzy porażki na starcie eliminacji do MŚ. San Marino uniknęło porażki w zaledwie dwóch spotkaniach na przestrzeni ostatnich siedmiu lat, co idealnie obrazuje ich poziom.

Kosowo – San Marino kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • zwycięstwo Kosowa, kurs: 1.03
  • remis, kurs: 12.50
  • zwycięstwo San Marino, kurs: 20.36

Kosowo – San Marino fakty meczowe

  • powyżej 2,5 gola w 5/6 ostatnich meczów Kosowa
  • San Marino bez zwycięstwa od 125 spotkań
  • San Marino bez zdobytej bramki w 11 ostatnich starciach

Kosowo – San Marino nasze typy

Kosowo powinno odnieść tutaj przekonujące zwycięstwo. Pomimo nie najlepszej formy w ostatnim czasie nadal stoją oni o kilka półek wyżej od reprezentacji San Marino.

Kosowo – San Marino | Typ: Kosowo wygra (handicap -3,5) @1.82 BETFAN

Kosowo – San Marino | Typ: Powyżej 3,5 gola @1.65 BETFAN

Komentarze

komentarzy