Koszmar Marco Reusa nadal trwa

Marco Reus
Marco Reus oddałby wszystko za regularną grę. [skysports]
Marco Reus to z pewnością jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy Bundesligi, którzy grali w tej lidze na przestrzeni ostatniej dekady. Niestety, możliwości 31-latka od kilku sezonów są ograniczane. Wszystko za sprawą ciągłych kontuzji. Aktualny stan zdrowia Niemca sprawia, iż nie wiadomo, kiedy Reus wróci na boisko.

To nie był pierwszy sezon Reusa, w którym ofensywny gracz BVB nie rozegrał 20 spotkań w lidze. Jest to oczywiście efekt urazów, z jakimi Niemiec cały czas się zmaga. Marco po raz ostatni zameldował się na murawie 4 lutego, rozgrywając mecz z Werderem. Od tego momentu, Reus walczy z różnymi kontuzjami.

Czas nieokreślony

W czwartek Borussia Dortmund za pośrednictwem swoich mediów opublikowała aktualizację w sprawie stanu zdrowia 31-latka. Niestety, zespół z Dortmundu nie miał dobrych wieści. Marco Reus zmaga się z zapaleniem ścięgien.

Problemy zdrowotne zawodnika są na tyle skomplikowane, iż klub nie jest w stanie określić, kiedy Reus wróci do gry.

Na starcie bez Reusa?

Jakiś czas temu Bundesliga zdradziła termin startu sezonu 2020/2021. Pierwsze mecze następnej kampanii odbędą się w piątek 18 września. Można mieć zatem spore wątpliwości co do tego, czy Marco pojawi się w kadrze Borussii na ten mecz.

 

Komentarze

komentarzy