Krewny oskarżył Dele Alliego o kłamstwo

Darmowe piłki

Dele Alli udzielił niedawno szokującego wywiadu, w którym podzielił się swoją przeszłością. Piłkarz miał mieć bardzo trudne dzieciństwo. Do wywiadu odniósł się członek rodziny, który oskarża Alliego o kłamstwo.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Szokujący wywiad Dele Alliego

Dele Alli niedawno udzielił szokującego wywiadu na temat swojej przeszłości. Podzielił się swoim trudnym dzieciństwem. Piłkarz przyznawał, że w wieku sześciu lat był molestowany. Ponadto był wysyłany do pracy do Afryki, aby nauczyć się dyscypliny. Palił papierosy i handlował narkotykami. Dopiero w wieku 12 lat miał być adoptowany i w nowej rodzinie poznać czym jest miłość i szczęście. Wywiad mocno poruszył kibiców, którzy zaczęli wspierać Dele Alliego.

Członek rodziny oskarża o kłamstwo

Członek rodziny miał oskarżyć byłego piłkarza Tottenhamu o kłamstwo. Przyznał, że: „Dele nigdy nie został przez nikogo adoptowany. W wieku siedmiu lat Dele uczęszczał do jednej z najlepszych szkół w Lagos w Nigerii. Nigdy nie został wysłany do Afryki w celu dyscyplinowania. To jawne kłamstwo. Miał kierowcę, który codziennie odbierał go ze szkoły. Mamy wszystkie dokumenty i zdjęcia Dele z tatą z czasu jego narodzin. Dele został poddany praniu mózgu. Kenny (ojciec Alliego) zabierał Dele wszędzie w Nigerii. Bardzo ciężko pracowaliśmy, aby być tym, kim jesteśmy dzisiaj. Nikt nie zabrał go do Nigerii za karę.”

Komentarze

komentarzy