Krycha i Grosik lekarstwem na problemy Fernando Santosa?

krychowiak

Fernando Santos zaskoczył powołaniami na najbliższe mecze reprezentacji Polski. Na liście Portugalczyka znaleźli się długo nieobecni Grzegorz Krychowiak oraz Kamil Grosicki.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Santos zaskoczył powołaniami

Grosicki oraz Krychowiak ostatni swój mecz w reprezentacji Polski rozegrali w 2022 roku przeciwko Walii. Polska wygrała tamto spotkanie 2:1. Fernando Santos 24 stycznia 2023 roku przejął stery w kadrze narodowej naszego kraju. Grzogorz Krychowiak i Kamil Grosicki mają razem 68 lat i nie prezentują już tak dobrego poziomu jak miało to miejsce na przestrzeni ostatnich sezonów. Portugalski szkoleniowiec przyznał jednak, że polskiej drużynie brakowało doświadczenia, stąd zwrócił się z pomocą w stronę wspomnianych piłkarzy, wysyłając im powołania. Czy dwaj pomocnicy okażą się zbawieniem dla zespołu Santosa? Miejmy nadzieję, że tak.

krychowiak

Jak będzie wyglądała współpraca Krychowiaka z doktorem Jaroszewskim?

Ciekawą sprawą jest również jak będzie wyglądała współpraca Grzegorza Krychowiaka z doktorem reprezentacji , Jackiem Jaroszewskim. Piłkarz Al Shabab pozwał Jaroszewskiego do sądu. Panowie wspólnie prowadzili klinikę. Pomocnik reprezentacji Polski czuł się oszukany przez doktora Jaroszewskiego, stąd zdecydował się na batalię prawną. Fernando Santos na konferencji odniósł się do całej sytuacji.

Fot. PressFocus

Komentarze

komentarzy