Kto strzelał najładniej w 2021 roku w Ekstraklasie? [WIDEO]

Takiego roku w Ekstraklasie nikt się nie spodziewał. Najpierw mistrzostwo, a na koniec strefa spadkowa w wykonaniu Legii Warszawa. Do tego srebro na 100-lecie Rakowa. Wreszcie Lech Poznań wracający na szczyt tabeli. W tym wszystkim mnóstwo pięknych goli. Kto najładniej trafiał do bramki w minionym roku?

Zarówno wiosną poprzedniego sezonu, jak i jesienią obecnego, nie brakowało ładnych goli. Jesienią wyróżnił się m.in. Ernest Muci czy Otar Kakabadze. Jeszcze rok temu nikt nie przypuszczałby, że Lukas Podolski najładniejszego gola w 2021 roku strzeli w… Łęcznej. Wówczas w „górniczych derbach” pomógł KSG w wygranej nad beniaminkiem. Poniżej 50 najlepszych goli z roku 2021.

Na uwagę zasługuje fakt, że ostatnia tegoroczna kolejka przyniosła trzy super trafienia. Zaczęli w piątek piłkarzy dwóch Wiseł. Najpierw Aschraf El Mahdioui dla tej krakowskiej. Dla Holendra to było pierwsze trafienie na polskich boiskach. Chwilę później Damian Rasak dla płockiej Wisły. Rok zakończył super golem Jakub Żubrowski dla Zagłębia Lubin. Może to nie Roberto Carlos, ale przy jego rzucie wolnym piłka także wyszła poza światło bramki, a później wpadła idealnie do siatki!

Komentarze

komentarzy