Kuriozalna bramka w meczu Wisła Płock – Jagiellonia Białystok! [WIDEO]

W ramach 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Wisła Płock rywalizowała na własnym obiekcie z Jagiellonią Białystok. Mecz zakończył się remisem 2:2. wynik tego spotkania mógł być inny, ale w 79. minucie rywalizacji padła dość kuriozalna bramka. Golkiper gości – Xavier Dziekoński źle obliczył tor lotu piłki przy rzucie wolnym, efektem czego futbolówka wpadła do siatki.

Dla Wisły Płock był to dość ważny mecz. Warto bowiem pamiętać, iż „Nafciarze” zmienili trenera. Stery drużyny przejął Maciej Bartoszek, który jeszcze nie tak dawno prowadził Koronę Kielce.

Kuriozalna bramka Szwocha

Swoją przygodę z Wisłą Płock Maciej Bartoszek rozpoczął od remisu 2:2 z Jagiellonią. Zespół z Płocka być może przegrałby mecz, gdyby nie sytuacja z 79. minuty.

Futbolówka odbiła się od słupka i w niekonwencjonalny sposób wpadła ostatecznie do siatki.