Kuriozalny powód przerwania gry w meczu Beitar – PAOK

darmowe zraszacz

Podczas meczu Beitar Jerusalem – PAOK Saloniki w ramach eliminacji do Ligi Konferencji, doszło do przerwania meczu. Powód? Uruchomiły się zraszacze nawilżające murawę.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

W pierwszym meczu padł remis 0:0. Rewanżowe spotkanie odbywało się na stadionie Beitaru. W pewnym momencie mecz został przerwany przez nieoczywiste zdarzenie. W 64. minucie meczu nagle włączyły się zraszacze nawilżające murawę. Zdziwienie obydwu zespołów było ogromne. Sędzia przerwał mecz i po kilku minutach zawodnicy wrócili do gry. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 na korzyść PAOK-u i drużyna z Grecji awansowała do III fazy eliminacji Ligi Konferencji Europy.

Kiedy III runda eliminacji do Ligi Konferencji Europy?

PAOK awansował do kolejnej rundy. III faza eliminacji do Ligi Konferencji dobędzie się 10 sierpnia. Rewanżowe starcia zaplanowane są na 17 sierpnia.