Kurs 10.00 na zwycięstwo mistrza Polski. Typy na Dinamo Zagrzeb – Legia

W środowy wieczór Legia zmierzy się z Dinamem Zagrzeb o awans do czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. To bardzo ważne spotkanie dla mistrza Polski w kontekście dalszej walki w europejskich pucharach. Bukmacher przygotował specjalny kurs na zwycięstwo drużyny Czesława Michniewicza. 

Zwycięstwo Legii po kursie 10.00

Legia oczywiście nie jest faworytem, lecz na pewno nie stoi na przegranej pozycji. W dwumeczu wszystko się może zdarzyć, dlatego promocja zaproponowana przez BETFAN może zainteresować niejednego sympatyka polskiej piłki. Możemy bowiem skorzystać z kursu 10.00 na wygraną Legionistów. Bez wątpienia to najlepsza oferta na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę legalnych polskich bukmacherów.

Co należy zrobić, aby skorzystać z tej promocji? Kroki są zaledwie dwa:

  1. Dokonać rejestracji za pomocą tego linka.
  2. Zagrać za maksymalnie 25 zł na zwycięstwo Legii w tym miejscu.

Szczegóły promocji są dostępne TUTAJ. Skorzystać z tej oferty mogą także stali gracze.

Szanse Legii

Mistrz Polski, tak jak wspomnieliśmy, nie jest oczywiście faworytem i przeciwko Chorwatom muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Legioniści mają jednak pewnego asa w rękawie, którym jest Czesław Michniewicz. 51-letni szkoleniowiec prowadząc reprezentacje do lat U-21 potrafił uprzykrzyć życie faworyzowanym przeciwnikom, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby to powtórzyć także na niwie klubowej.

Komentarze

komentarzy