Kurs 100.00 na gola Lewego lub zwycięstwo Barcelony w starciu z Interem!

Już we wtorkowy wieczór Barcelona zagra na wyjeździe z Interem. Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował promocję, w której gwarantuje kurs 100.00 na gola Roberta Lewandowskiego lub zwycięstwo Barcelony.

W przeciętnej formie jest aktualnie Inter. Mediolański klub przegrał ważne starcia z Lazio, Milanem oraz Romą, a także nie zdołał nawiązać walki w pojedynku z Bayernem, notując porażkę 0:2. Wydaje się, że faworytem pojedynku jest Barcelona, która z kolei może pochwalić się dobrą formą i wynikami.

200 zł za gola Lewego lub zwycięstwo Barcelony

Z okazji hitowego meczu bukmacher Superbet gwarantuje promocję w postaci bonusu 200 zł za gola Roberta Lewandowskiego lub wygraną Barcelony. Oferta skierowana do nowych użytkowników. Jak skorzystać z promocji?

1) Zarejestruj się z linka lub z kodem SBTOP na Superbet -> TUTAJ
2) Wpłacić 50 zł na konto główne.
3) Zagrać za 2 zł z konta głównego na gola Roberta Lewandowskiego (typ zakładu: Lewandowski strzeli gola – Tak) lub zwycięstwo Barcelony (typ zakładu: 2 – gość wygra).

Bonus to 200 PLN za poprawny typ na gola Roberta Lewandowskiego w meczu Inter Mediolan – Barcelona lub wygraną Barcelony.

Więcej o promocji: tutaj

Komentarze

komentarzy