Kurs 100 na wygraną Barcelony z Cadiz od BETFAN

Barcelona rozgrywki ligowe rozpoczęła od remisu z Getafe w kontrowersyjnych okolicznościach. Duma Katalonii w drugiej kolejce zagra z Cadiz. BETFAN przygotował lukratywną promocję dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem GRAMGRUBO. Będą mogli zagrać wygraną Barcelony z Cadiz po mega kursie 100.0, a do tego kasa wpada od razu na konto główne! W zeszłym sezonie Barcelona wygrała z tym rywalem dwukrotnie 2:0 i 4:0!

 https://gramgrubo.pl/barcelona-kurs-100 ⬅️ Kliknij tutaj, aby skorzystać z promocji ⬅️

Kurs 100 na wygraną Barcelony z Cadiz w BETFAN

Barcelona rozpoczęła sezon od bezbramkowego remisu z Getafe, ale Lewandowskiemu i spółce z pewnością nie pomógł sędzia. Duma Katalonii będzie chciała się zrekompensować po tej wpadce, a w drugiej kolejce zagra z Cadiz. Barcelona jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, a kursy na jej wygraną oscylują w granicach 1.20. Nie w BETFAN! Nowi gracze, którzy zarejestrują się z kodem GRAMGRUBO, będą mogli obstawić zwycięstwo Barcelony po wystrzelonym kursie 100.0! Wygrana trafia od razy na konto główne. Jak wziąć udział w promocji?

BETFAN Barcelona kurs 100

Zasady promocji

  1. Otwórz konto z kodem GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 40 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon na dowolne zdarzenia za 38 złotych (kupon musi zostać rozliczony do 20.08, do godziny 23:59)
  4. Po rozliczeniu postaw kupon SOLO za 2 złote na wygraną Barcelony z Cadiz w tym miejscu (nie oferty głównej na mecz)
  5. Jeżeli Barcelona wygra to 176 złotych trafia na konto depozytowe!

Komentarze

komentarzy