Kurs 100 na wygraną Verstappena w GP Holandii

Max Verstappen

Przed nami pierwszy wyścig F1 po przerwie wakacyjnej. Kierowcy będą rywalizować w Holandii. Verstappen jest faworytem do wygrania na torze w Zandvoort. BETFAN przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem GRAMGRUBO. Będą mieli możliwość obstawienia wygranej Verstappena po kursie 100.0!

Max Verstappen ma już tytuł na wyciągnięcie ręki. Holender dominuje nad całą stawką i bez problemu wygrywa wyścig za wyścigiem. Po przerwie wakacyjnej Formuła 1 wraca do rywalizacji. Kierowcy ścigać się będą na torze Zadnvoort w Holandii. Verstappen jest oczywiście faworytem do zwycięstwa. Nowi gracze, którzy zarejestrują się z kodem GRAMGRUBO, będą mogli obstawić zwycięstwo Verstappena po mega kursie 100.0! Wygrana trafia od razy na konto główne. Jak wziąć udział w promocji? Szczegóły poniżej oraz po kliknięciu w baner.

Verstappen promka

Zasady promocji

1. Otwórz konto z kodem GRAMGRUBO
  2. Wpłać dokładnie 40 złotych
  3. Postaw swój pierwszy kupon na dowolne zdarzenia za 38 złotych (kupon musi zostać rozliczony do 27.08.2023 do godz. 23:59)
  4. Następnie postaw kupon SOLO za 2 zł na wygraną Verstappena po kursie 100.0 W TYM MIEJSCU (nie z oferty głównej na ten mecz)
  5. Jeżeli Verstappen wygra to 176 złotych trafia na konto główne!