Kurs 100 na zwycięstwo wybranej drużyny w Premier League

Przed nami ostatnia kolejka Premier League przed mistrzostwami świata. Z pewnością każda drużyna chce zatem zakończyć pierwszą połowę rozgrywek z przytupem i zaliczyć trzy punkty. Przede wszystkim jednak myślimy tutaj o ekipach, które walczą o najwyższe cele w lidze. 

Liverpool w nadchodzącej kolejce podejmie na u siebie Southampton. Faworytem ekspertów oraz bukmacherów są gospodarze, którzy gonią ligową czołówkę. Ekipa Jurgena Kloppa tym bardziej będzie zmotywowana, ponieważ w poprzedniej kolejce pokonała bardzo istotny mecz w starciu z Kogutami na wyjeździe. Dodatkowo w ostatnich trzech meczach domowych w starciu ze Świętymi zdobyli komplet punktów i strzelili 10 bramek, więc ten przeciwnik jak najbardziej im leży.

Superbet z okazji ostatniej kolejki Premier League przed mundialem postanowił przygotować promocję – kurs 100 na zwycięstwo jakiejkolwiek drużyny. Macie pełen wybór. Możecie postawić na Liverpool, Newcastle, czy Arsenal – wszystko zależy od was. Jak to zrobić?

  1. Zarejestrować konto z kodem THEREDS lub z linka -> TUTAJ
  2. Dokonać wpłaty min. 50 zł
  3. Zagrać za 2 zł na zwycięstwo wybranej drużyny ze standardowej oferty. Kurs takiego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1,14. 
  4. W przypadku trafionego typu, gracz zgarnie 200 zł na konto bonusowe. 

Przykładowo na zwycięstwo Liverpoolu z Southampton:

Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ.

Komentarze

komentarzy