Kurs 50.00 na mecz Ruch Chorzów – ŁKS Łódź

W najciekawszym meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi, Ruch Chorzów zagra z ŁKS-em Łódź. Z tej okazji bukmacher Betcris przygotował promocję, w której gwarantuje kurs 50.00 na rynki główne w tym spotkaniu.

Obie ekipy walczą o bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy. Aktualnie Ruch Chorzów jest na drugim miejscu w tabeli i traci dwa punkty do prowadzącego ŁKS-u Łódź. W ostatnich tygodniach nieco lepiej na murawie radzą sobie piłkarze z Chorzowa, którzy zdobyli trzynaście punktów na piętnaście możliwych. Z kolei ŁKS zgromadził dziesięć oczek na piętnaście możliwych.

Kurs 50.00 na mecz Ruch Chorzów – ŁKS Łódź

Betcris przygotował specjalną promocję na ten mecz. Bukmacher gwarantuje kurs 50.00 na wynik spotkania (zakład: 1,X,2). Oferta skierowana do nowych graczy. Warunki promocji są następujące:

  • Zarejestruj się w Betcris z kodem GRAMGRUBO -> LINK
  • Wpłać minimum 40 zł
  • Postaw pierwszy kupon SOLO za dokładnie 2 PLN na zakład „wynik meczu” w spotkaniu Ruch Chorzów – ŁKS Łódź (zakłady 1,X,2)
  • Jeżeli kupon okaże się wygrany, Betcris zwiększy wysokość kursu do 50.00, a różnicę z kursu zboostowanego zagwarantuje w formie Freebetu

Warunki promocji: TUTAJ

Komentarze

komentarzy