Kurs 50.00 na zwycięstwo Manchesteru United i trzy gole w meczu z Leeds!

W środowy wieczór Manchester United rozegra zaległą, ósmą kolejkę z Leeds. Z tej okazji Betcris przygotował promocję, w której gwarantuje kurs 50.00 na zwycięstwo „Czerwonych Diabłów” i minimum trzy gole w meczu.

Manchester United jest w bardzo dobrej formie. Wystarczy powiedzieć, że zespół z Old Trafford zanotował zaledwie jedną ligową porażkę od 6 listopada i mowa tutaj o potyczce z liderem Premier League – Arsenalem. Na drugim biegunie jest Leeds, które z kolei nie wygrało ligowego starcia od piątego listopada.

Kurs 50.00 na zwycięstwo United i trzy gole w meczu

Z okazji środowego meczu, Betcris przygotował specjalną promocję na starcie Manchesteru United z Leeds. Zarejestruj się u bukmachera z naszym kodem, a zagrasz zwycięstwo Manchesteru United i trzy gole w meczu z kursem 50.00. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO.
  2. Wpłać min. 40 PLN, a następnie postaw swój pierwszy kupon SOLO za dokładnie 2 PLN na zakład Manchester United wygra i powyżej 2.5 gola w meczu
  3. Jeżeli kupon okaże się wygrany, Betcris zwiększa kurs do 50.00.
  4. Odbierz wygraną z zakładu na saldo depozytowe oraz różnicę z kursu zboostowanego w formie Freebetu.

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera.

Komentarze

komentarzy