Lautaro Martinez skrytykował postawę Lukaku

Inter darmowe

Romelu Lukaku jak zwykle pozostawił po sobie niesmak po odejściu z klubu. Lautaro Martinez w rozmowie z La Gazzetta dello Sport odniósł się do wydarzeń z tej sagi.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Lukaku nie odbierał nawet od Lautaro Martinez

Romelu Lukaku jest antybohaterem kilku ostatnich dni. Belg zapewniał o swojej miłości do Interu i chciał na stałe wrócić do drużyny z Mediolanu. Finalista Ligi Mistrzów złożył ofertę definitywnego transferu, mimo początkowych chęci ponownego wypożyczenia. Nerazzurri zerwali jednak negocjacje z Chelsea po tym, jak dowiedzieli, że Lukaku rozmawia za ich plecami z Juventusem i nie odbiera telefonów.

Do tych wydarzeń w rozmowie z La Gazzetta dello Sport odniósł się Lautaro Martinez. Argentyńczyk wyznał, że też próbował dodzwonić się do Romelu Lukaku. Belg jednak nigdy nie odebrał ani nie oddzwonił. To samo miało miejsce z innymi już pewnie byłymi kolegami z Interu. Lukaku pogodzenia się z Barellą powiedział, że z Włochem poszedłby nawet na wojnę, ale teraz nie daje znaku życia. Lautaro na koniec wywiadu powiedział: „Życzę mu jak najlepiej, ale nie spodziewałem się takiej postawy”. Jest to zatem koniec legendarnego duetu LuLa, który pomógł Interowi w wygraniu Scudetto.

Komentarze

komentarzy