Lautaro Martinez zmieni klub w letnim oknie transferowym?

Według informacji ESPN, Lautaro Martinez podjął już decyzję w sprawie swojego przyszłego klubu. Zawodnik ma trafić do Barcelony za kwotę 111 mln euro. 

Argentyński napastnik występuje w Interze od lipca 2018 roku. W barwach mediolańskiego klubu zagrał w 62 meczach, w których zdobył 25 goli. Szczególnie udany w jego wykonaniu jest obecny sezon. Lautaro Martinez spisuje się zdecydowanie lepiej po odejściu Mauro Icardiego. Od rozpoczęcia rozgrywek, Argentyńczyk zdobył już 16 bramek we wszystkich rozgrywkach.

Martinez dzięki świetnej formie znalazł się na celowniku europejskich potentatów. Jak informuje ESPN, Argentyńczyk otrzymał już propozycję od Manchesteru United, aczkolwiek ją odrzucił. Zawodnik bowiem już rzekomo podjął decyzję o swojej przyszłości – chce grać w Barcelonie.

Według ESPN, “Blaugrana” pragnie wykorzystać klauzulę zawodnika, która wejdzie w życie latem. Wówczas kataloński klub będzie mógł pozyskać Martineza za kwotę 111 milionów euro. Docelowo Argentyńczyk miałby być następcą Luisa Suareza.

Komentarze

komentarzy