Lech wykona zadanie? Postaw 5 zł na awans Lecha i zgarnij 220 zł!

 

Już we wtorek czeka nas rewanżowe spotkanie Lecha z Karabachem. Ekipa z Poznania w pierwszym spotkaniu zanotowała dobry wynik, ale czy to pozwoli na przyklepanie awansu w Baku? 

Tak jak mogliśmy się spodziewać, Lech w meczu o Superpuchar Polski nie zaprezentował się z dobrej strony. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że dla trenera Johna van den Broma priorytetem na ten moment są rozgrywki Champions League. W pierwszym meczu Kolejorz wygrał 1:0 i choć nie był to ich najlepszy mecz, zawsze na końcu spotkania liczy się wynik. Możemy się spodziewać, że także w rewanżu mistrz Polski skupi się na defensywie i będzie szukał szans z kontry.

Tradycyjny kurs na awans Lecha kręci się w okolicach 1,65. BETFAN z okazji tego spotkania przygotował specjalną promocję z kursem 50.00 na awans Poznaniaków. W skrócie: gracz za postawione 5 zł może zgarnąć 220 zł.

Co należy zrobić, aby skorzystać z tej promocji?

  1. Zarejestrować konto z linka -> TUTAJ.
  2. Dokonać wpłaty 55 zł.
  3. Zagrać za 50 zł zakład bez ryzyka na wybrane przez siebie wydarzenie – nie musi być związane z meczem Lecha Poznań.
  4. Postawić 5 zł na awans Lecha ze specjalnej zakładki -> TUTAJ

Wygrana trafia od razu na KONTO GŁÓWNE i jest gotowa do wypłaty. Lokujecie zatem 5 zł na zakład związany z meczem Lecha i możecie zyskać 220 zł. Ale to nie wszystko! Dodatkowo gracz, który weźmie udział w promocji otrzyma:

Freebet 60 zł (darmowy zakład), który może zagrać na cokolwiek tylko chce

Zakład bez ryzyka do 600 zł. Zwrot jako bonus w przypadku przegranego pierwszego zakładu

Więcej informacji o promocji TUTAJ.