Lech rozpocznie eliminacje LM z przytupem? Kurs 50.00 na zwycięstwo mistrza Polski

Lech Poznań zmagania w tym sezonie rozpoczyna dość wcześnie. Już 5 lipca „Kolejorz” zmierzy się bowiem z Karabachem o awans do drugiej rundy kwalifikacji o Ligę Mistrzów. Czy mistrz Polski sprosta temu wyzwaniu i przy Bułgarskiej zdobyć zaliczkę przed rewanżem? 

Mistrz Polski po sezonie borykał się ze zmianą trenera. Odejście Macieja Skorży zaskoczyło wszystkich, lecz John van den Brom miał nieco czasu na poznanie drużyny i stworzenie swojej optymalnej jedenastki na to spotkanie. Za Holendrem przemawia przede wszystkim doświadczenie na europejskich boiskach, ponieważ wprowadził swoje kluby dwukrotnie do fazy grupowej Ligi Mistrzów, zaś trzy razy do Ligi Europy. Czy podobnie będzie z Lechem?

Rywal nie jest oczywiście najłatwiejszy. Karabach pewnie prowadzi w swojej lidze z dużą przewagą i zmierza po kolejny tytuł ligowy. Mimo to bukmacherzy faworyta widzą w Lechu. Standardowy kurs na ich zwycięstwo wynosi około 2.10. Jednak z okazji tak ważnego spotkania BETFAN podwyższył go aż do 50.00! W skrócie: stawiacie 5 zł i w przypadku zwycięstwa Lecha, zgarniacie 220 zł. 

Co należy zrobić, aby skorzystać z tej promocji?

  1. Zarejestrować konto z linka -> TUTAJ.
  2. Dokonać wpłaty 55 zł.
  3. Zagrać za 50 zł zakład bez ryzyka na wybrane wydarzenie – nie musi być związane z meczem Lecha Poznań.
  4. Postawić 5 zł na zwycięstwo Lecha ze specjalnej zakładki -> TUTAJ

Wygrana trafia od razu na KONTO GŁÓWNE i jest gotowa do wypłaty. Lokujecie zatem 5 zł na zakład związany z meczem Lecha i możecie zyskać 220 zł. Ale to nie wszystko! Dodatkowo gracz, który weźmie udział w promocji otrzyma:

Freebet 60 zł (darmowy zakład), który może zagrać na cokolwiek tylko chce

Zakład bez ryzyka do 600 zł. Zwrot jako bonus w przypadku przegranego pierwszego zakładu

Więcej informacji o promocji TUTAJ.

Komentarze

komentarzy