Lech Poznań – Raków Częstochowa 🇵🇱 Typy, kursy (2.05.2022)

Przed nami wielki finał Pucharu Polski. Możemy być pewni, że będzie stał on na najwyższym poziomie, gdyż o swoje pierwsze w tym sezonie trofeum zawalczą dwie drużyny, które są obecnie najpoważniejszymi kandydatami do mistrzostwa Polski. Na Stadionie Narodowym Lech Poznań zagra z Rakowem Częstochowa. 

Lech Poznań – Raków Częstochowa zapowiedź (poniedziałek, 16:00)

W Poznaniu wszyscy marzą, by ten sezon okazał się wyjątkowy. „Kolejorz” wciąż ma szansę na zdobycie mistrzostwa Polski na stulecie swojego istnienia, a może także uświetnić tę okazję podwójną koroną. By tak się stało trzeba jednak pokonać Raków Częstochowa, który udowodnił już, że nie boi się nikogo. Droga poznaniaków do finału była co prawda nieco łatwiejsza niż ta, którą musieli przebyć częstochowianie, jednak wydaje się, że to właśnie piłkarze Macieja Skorży są minimalnym faworytem tego starcia.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Raków jest w tym sezonie świetną drużyną, ale wiąż brakuje im doświadczenia w grze o najwyższą stawkę. Obecna kampania pokazuje, że częstochowianie mają potencjał, nie boją się trudnych pojedynków i potrafią stanąć w nich na wysokości zadania. Czy na pokonanie Lecha to jednak wystarczy? Trener Papszun z pewnością potrafi przygotować swoich podopiecznych na jedno spotkanie, więc możemy się spodziewać, że w meczu o Puchar Polski emocji nie zabraknie.

Lech Poznań – Raków Częstochowa nasze typy

Wydaje się, że to Lech sięgnie po swoje pierwsze w tym sezonie trofeum. Zadecydować może o tym bramka w końcówce spotkania.

Lech Poznań – Raków Częstochowa | Typ: Lech Poznań 1.99 @ LV BET

Lech Poznań – Raków Częstochowa | Typ: 1. połowa/cały mecz: remis/Lech 5.0 @ LV BET

Lech Poznań – Raków Częstochowa kursy bukmacherów

Bukmacher LV BET przygotował na to spotkanie następujące kursy:

  • wygrana Lecha, kurs: 1.99
  • remis, kurs: 3.55
  • wygrana Rakowa, kurs: 4.0

Lech Poznań – Raków Częstochowa fakty meczowe

  • Lech pozostaje niepokonany od ośmiu spotkań
  • Raków nie przegrał jeszcze na wiosnę ani razu i tylko trzykrotnie remisował
  • Ostatnie starcie obu ekip zakończyło się zwycięstwem Rakowa