Lech Poznań remisuje w Krakowie z Wisłą po golu Antonio Milicia!

Wisła Kraków długo prowadziła z Lechem Poznań 1:o. Ostatecznie piłkarze Kolejorza wyszarpali remis 1:1 po bramce w doliczonym czasie gry!

Wisła Kraków objęła prowadzenie tuż przed przerwą. Po odzyskaniu piłki w bocznym sektorze boiska ta trafiła do Zdenka Ondraska, który mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Lech w przeciągu pierwszej połowy raczej nie miał okazji do tego, by strzelić gola. Najbliżej szczęścia był Dawid Kownacki, którego strzał obronił Mikołaj Biegański.

Lech dominował w drugiej połowie, ale stracił gola po rzucie rożnym. Ostatecznie bramkę na 2:0 odwołał VAR i tym samym Kolejorz mógł dalej nacierać na pole karne Wisły w poszukiwaniu remisu. Punkt gościom udało się wyszarpać dopiero w 97. minucie, kiedy Antonio Milić wykorzystał piłkę od Adriela Ba Loui.

Lech nie wykorzystał tym samym potknięcia Pogoni Szczecin i nie wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli. Szansę na liderowanie ma za to Raków, który jutro zagra ze Stalą Mielec.

Wisła Kraków – Lech Poznań 1:1
Gole: Ondrasek – Milić