Lech Poznań – Śląsk Wrocław. Typy, kursy (21.02.2021)

kibice Lecha
(Zdjęcie: Lech Poznań)

Mecz drużyn, które źle weszły w wiosenne mecze Ekstraklasy. Atmosfera wokół Dariusza Żurawia i Vitezslava Lavicki jest coraz gęstsza. Dlatego mecz Lech Poznań – Śląsk Wrocław jednemu może pomóc, drugiemu zaszkodzić. Kto przegra może mieć już baaardzo „ciepło” wokół swojej posady.

Lech Poznań – Śląsk Wrocław zapowiedź (niedziela, 17:30)

Kolejorz zaczął od dwóch remisów i porażki. Przy tym wszystkim tylko raz trafił do bramki rywala. Mowa o rzucie rożnym w dodatku. W PP nie było lepiej, gdyż mogli odpaść z pierwszoligowcem. Lech Poznań na dzisiaj o Europie może myśleć w kontekście właśnie pucharu, a w lidze trzeba zacząć punktować, by… nie trzeba było się oglądać za siebie. W końcu dół tabeli nieźle punktuje i niebezpiecznie się zbliża.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

We Wrocławiu coraz głośniej o potencjalnych zmiennikach dla czeskiego trenera. Mówi się np. o Macieju Stolarczyku, szkoleniowcu kadry U21. Przede wszystkim razi po oczach brak ofensywy. Zaledwie jeden strzelony gol i to przez Mathieu Scalte nie wystawia najlepszej laurki całej drużynie. Do tego dochodzi kwestia meczów wyjazdowych, w których Śląsk jest po prostu bardzo słaby i apatyczny.

Lech Poznań – Śląsk Wrocław kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Lech wygra, kurs: 1,57
  • Śląsk wygra, kurs: 5,63
  • Remis, kurs: 4,25

Lech Poznań – Śląsk Wrocław typy

Jeśli ktoś ma się tutaj przełamać, stawiamy, że będzie to Lech. Może nie wysoko, ale jakieś 1:0 lub 2:0 widzimy po stronie Kolejorza.

Lech Poznań – Śląsk Wrocław| Typ: Lech @ 1,57 Totolotek

Lech Poznań – Śląsk Wrocław| Typ: Lech wygra do zera @ 2,61 Totolotek

Komentarze

komentarzy