Leeds United – Sheffield United 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (03.04.2021)

Premier League wraca do grania na kilka ostatnich kolejek i choć sprawa mistrzostwa Anglii jest już praktycznie wyjaśniona, to wciąż toczy się walka o miejsca w czołowej czwórce oraz o kolejne miejsca w europejskich pucharach na sezon 2021/22. Gracze Leeds United tracą kilka punktów do pozycji, które dają możliwość zaprezentowania się na międzynarodowej arenie, ale na pewno gospodarze dzisiejszego starcia nie mają zamiaru się poddawać i będą oni chcieli jak najczęściej punktować w tych ostatnich kilku kolejkach Premier League. Dzisiejsi rywale Leeds tak naprawdę nie grają już o nic, bo strata do bezpiecznej strefy jest bardzo duża i ciężko spodziewać się, że nagle zawodnicy Sheffield zaczną punktować w każdym meczu.

Leeds United – Sheffield United zapowiedź (sobota, 16:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania na pewno mogą być póki co zadowoleni ze swoich wyników w tym sezonie. Beniaminkowie zawsze mają utrudnione zadanie, ale gracze Leeds pokazują się z dobrej strony i wciąż są w walce o miejsce w czołowej dziesiątce Premier League. Dzisiejsze zadanie nie powinno być dla gospodarzy zbyt trudne, bo na ich stadion przyjeżdża Sheffield United, czyli ostatnia ekipa ligi. Mimo wszystko gracze Leeds nie mogą zlekceważyć swojego rywala jeśli chcą wygrać bez większych problemów.

Goście dzisiejszego meczu tak naprawdę grają już swoje ostatnie mecze w Premier League przynajmniej na pewien czas. Strata do bezpiecznej strefy jest już na tyle duża, że niedługo zawodnicy Sheffield oficjalnie spadną do Championship i nie będą oni mieli już nawet matematycznych szans na utrzymanie w Premier League. Mimo wszystko dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe i tego zapewne trzymają się goście dzisiejszego starcia. Zawodnicy Sheffield mogą teraz już tylko dawać z siebie sto procent i możemy spodziewać się walki ze strony tej drużyny.

Leeds United – Sheffield United kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Leeds United. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.55. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Leeds United – Sheffield United, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 4.25. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 5.90.

Leeds United – Sheffield United nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy spodziewają się dzisiaj pewnego zwycięstwa gospodarzy. Zawodnicy Leeds przed przerwą na reprezentacje grali naprawdę solidnie i na pewno prezentowali się oni lepiej od swoich rywali, którzy tak naprawdę nie mają już większych szans na utrzymanie w Premier League. Zawodnicy Leeds wciąż mają nadzieję na miejsce w czołowej dziesiątce na koniec sezonu i to jest cel tej ekipy na te ostatnie kilka meczów. Dzisiaj o wygraną gospodarzom nie powinno być wcale bardzo trudne i można spodziewać się pewnego zwycięstwa zawodników Leeds, którzy na pewno mają więcej motywacji do gry od swoich rywali, którym zostało kilka spotkań przed spadkiem do Championship.

Leeds United – Sheffield United | Typ: powyżej 2,5 goli @1.82 BETFAN
Leeds United – Sheffield United | Typ: handicap: Leeds United -1 @2.48 BETFAN

Komentarze

komentarzy