Leganes – Alcorcon 🇪🇸 Typy, kursy (30.01.2022)

CD Leganes - Malaga CF 🇪🇸 Typy, kursy (24.05.2021)

Starcie Leganes – Alcorcon na papierze nie zapowiada się na najciekawsze, ale obie drużyny potrzebują punktów. Gospodarze są jednak faworytami do wygrania tego starcia i ciężko oczekiwać żeby goście nagle pokazali się ze zdecydowanie lepszej strony niż w poprzednich meczach. Mimo wszystko szykuje się wbrew pozorom ciekawe starcie, które jest dla obu ekip bardzo ważne. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Leganes – Alcorcon zapowiedź (niedziela, 14:00)

Gospodarze walczą o utrzymanie, choć przed sezonem nikt nie spodziewał się, że będzie to taki trudny sezon dla ekipy Leganes. Mimo wszystko przewaga nad strefą spadkową jest w tym momencie trzypunktowa, więc gospodarze mogą jeszcze spać spokojnie. Mecz z ostatnią ekipą w ligowej tabeli będzie jednak dla Leganes ważny i brak wygranej będzie dla fanów gospodarzy rozczarowaniem.

Goście za to zdają sobie sprawę, że ich sytuacja jest naprawdę słaba, ale w tym momencie muszą po prostu wziąć się w garść i zacząć punktować zdecydowanie częściej. Mecz z Leganes jest dobrą okazją do zdobycie jakichś punktów, ale w ostatnim czasie gracze Alcorcon nie potrafią pokonać w lidze nikogo i tym razem również nie będzie o trzy punkty łatwo.

Zarejestruj się w Noblebet

Leganes – Alcorcon nasze typy

Gospodarze nie grają w tym sezonie za dobrze, ale sytuacja gości, którzy są ostatni w ligowej tabeli jest jeszcze gorsza i można raczej spodziewać się, że w tym niedzielnym spotkaniu trzy punkty pozostaną na Estadio Municipal de Butarque.

Leganes – Alcorcon | Typ: Leganes @1.70 Noblebet
Leganes – Alcorcon | Typ: powyżej 2.25 goli @1.98 Noblebet

Leganes – Alcorcon kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Leganes. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.70. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Leganes – Alcorcon, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 3.55. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 5.10.

Leganes – Alcorcon fakty meczowe

  • Gospodarze nie wygrali od 4 meczów.
  • Gracze Leganes nie zachowali czystego konta od 4 spotkań.
  • Goście nie wygrali od 7 meczów.

Leganes ostatnie pięć spotkań

Burgos CF – Leganes 4:0
Leganes – Real Sociedad B 1:1
Leganes – Real Sociedad 2:3
Real Valladolid – Leganes 1:0
Malaga – Leganes 0:2

Alcorcon ostatnie pięć spotkań

Alcorcon – Mirandes 0:0
UD Ibiza – Alcorcon 6:2
Alcorcon – Malaga 0:1
Huesca – Alcorcon 0:0
Gijon – Alcorcon 2:1

Komentarze

komentarzy