Legia osiągnęła porozumienie z piłkarzami w sprawie obniżki płac!

Większość polskich ekip prowadzi intensywne rozmowy w sprawie obniżki wynagrodzeń. Niektórym klubom udało się już osiągnąć porozumienie, inne są natomiast na etapie negocjacji. Według środowych doniesień mediów, władze Legii ustaliły warunki cięć ze swoimi zawodnikami. Wkrótce ma pojawić się oficjalny komunikat. 

Temat obniżki wynagrodzeń powoduje sporo emocji w środowisku piłkarskim. Trudno bowiem nie zauważyć pewnego podziału w tym temacie. Większość osób zgadza się ze stwierdzeniem, iż w czasie kryzysu, cięcia pensji zawodników są całkowicie uzasadnione. Znajdziemy także opinie, które sugerują, iż kluby powinny przestrzegać kontraktów, niezależnie od sytuacji.

Przeważa jednak idea, by zmniejszać wynagrodzenia. Kolejnym zespołem z ekstraklasy, który uzgodnił warunki cięć jest drużyna ze stolicy kraju. Jak informuje portal „Legia.net”, zarząd klubu doszedł do porozumienia z zawodnikami w kwestii obniżki.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Od marca do czerwca 2020 włącznie piłkarze „Legionistów” mają otrzymywać o 30% mniejsze pensje. Pozostała wypłata, czyli 70% zostanie przydzielana w odpowiednich ratach. Poszczególni piłkarze składają już podpisy pod porozumieniem, więc już wkrótce powinien pojawić się w mediach oficjalny komunikat.

Komentarze

komentarzy