🇵🇱 Legia Warszawa – Leicester 🇬🇧 Typy, kursy (30.09.2021)

Legia - Bodo. Żony i partnerki piłkarzy Legii Warszawa. Liga Mistrzów - Sport

Po zwycięstwie ze Spartakiem przed Legią kolejny trudny sprawdzian. W spotkaniu drugiej kolejki Ligi Europy podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się przed własną publicznością z drużyną Leicester. Spotkanie to zapowiada się dla mistrzów Polski na niezwykle trudne, jednak Legia w pierwszej kolejce pokazała już, że potrafi grać z silniejszymi od siebie bez żadnych kompleksów. 

Legia Warszawa – Leicester zapowiedź (czwartek, 18:45)

Legia nie zachwyca w PKO BP Ekstraklasie. Po ostatniej porażce z zespołem Rakowa Częstochowa podopieczni Czesława Michniewicza zadomowili się w dolnej części tabeli i próżno szukać wytłumaczeń dla takiego stanu rzeczy. Czesława Michniewicza mogą obronić teraz jedynie gra i wyniki osiągane w Lidze Europy. Tam Legia pokazała już, że wcale nie jest w swojej grupie skazana na pożarcie. Zwycięstwo ze Spartakiem dodało mistrzom Polski pewności siebie i do meczu z Leicester podejdą z przekonaniem, że punkty można urwać niemal każdemu.

Zarejestruj się w Noblebet!

Leicester również ma swoje problemy. Po sześciu kolejkach Premier League podopieczni Brendana Rodgersa zajmują dopiero 13. miejsce i nie imponują formą. Do tej pory zdołali triumfować w zaledwie dwóch meczach, a na swoim koncie mają między innymi wstydliwą porażkę 1:4 z West Hamem. Z jednej strony Lisy to drużyna znacznie od Legii mocniejsza, a z drugiej angielskie zespoły nie raz udowodniły, że w rozgrywkach europejskich innych niż Liga Mistrzów potrafią sprawić swoim kibicom nieprzyjemną niespodziankę.

Legia Warszawa – Leicester kursy bukmacherów

Bukmacher Noblebet przygotował na to spotkanie następujące kursy:

  • wygrana Legii, kurs: 5.35
  • remis, kurs: 4.1
  • wygrana Leicester, kurs: 1.67

Legia Warszawa – Leicester fakty meczowe

  • Leicester wygrało tylko jeden z pięciu ostatnich meczów
  • W czterech z pięciu ostatnich spotkań Legia strzeliła przynajmniej jednego gola
  • Leicester strzeliło gola w każdym z czterech ostatnich meczów wyjazdowych

Legia Warszawa – Leicester nasze typy

Pomimo że Legia nie imponuje formą w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy to wydaje się, że na Ligę Europy podopieczni Czesława Michniewicza mają przygotowane specjalne pokłady mobilizacji. O odniesienie zwycięstwa może być w czwartek trudno, jednak strzelenie gola i powalczenie o remis wydaje się być jak najbardziej w zasięgu mistrzów Polski.

Legia Warszawa – Leicester | Typ: Legia lub remis 2.32 @ Noblebet

Legia Warszawa – Leicester | Typ: powyżej 2.5 gola 1.8 @ Noblebet