Legia Warszawa – Pogoń Szczecin 🇵🇱 Typy, kursy (31.10.2021)

Nowe koszulki meczowe Legii Warszawa na sezon 2020/2021. Barwy przypominają AC Milan (sport.tvp.pl)

Interesująco zapowiada się niedzielne spotkanie Pogoni Szczecin z Legią Warszawa. Goście będą chcieli ruszyć w górę tabeli po fatalnym początku sezonu, a gospodarze mają nadzieję na wykorzystanie chaosu jaki panuje w Legii w ostatnim czasie. Bukmacherzy większe szanse dają gospodarzom, ale nie można skreślać gości, którzy liczą na to, że mistrzowie Polski nie zaczną nagle grać na takim poziomie jak rok temu. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin zapowiedź (niedziela, 17:30)

Gospodarze tego starcia pomimo dobrych wyników w Europie nie są w stanie poradzić sobie na krajowym podwórku. Legia zdobyła zaledwie dziewięć punktów w pierwszych dziesięciu meczach tego sezonu ligowego i jest to wynik, który dla mistrza jest kompromitacją. Czesław Michniewicz został zwolniony w poniedziałek i na pewno kibice Legii mają nadzieję, że teraz gra ich ulubieńców będzie wyglądała lepiej.

Goście po raz kolejny grają naprawdę dobrze i znajdują się w czołówce ligowej tabeli. Jeśli Pogoń chce jednak myśleć o europejskich pucharach albo nawet mistrzostwie Polski to musi takie mecze jak te z Legią wygrywać i choć nie będzie to łatwe zadanie, to gości stać na powrót do domów z trzema punktami.

Zarejestruj się w Noblebet

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Legia Warszawa. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.42. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 3.55. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 3.25.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin fakty meczowe

  • Na ostatnie osiem bezpośrednich spotkań w aż 7 obie drużyny strzelały gola.
  • Na ostatnich 10 bezpośrednich meczów w aż 8 fani oglądali więcej niż 2.5 goli.
  • Pogoń nie zachowała czystego konta od 3 spotkań.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin nasze typy

Legia podejdzie do tego meczu już bez Czesława Michniewicza na ławce trenerskiej i na pewno kibice z Warszawy będą ciekawi jak będzie wyglądała gra tej ekipy w tym starciu. Pogoń jedzie do stolicy po trzy punkty i można spodziewać się wyrównanego starcia, które będzie stało na wysokim poziomie.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.75 Noblebet
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin | Typ: remis – zwrot: Pogoń Szczecin @2.17 Noblebet

Komentarze

komentarzy