Legia Warszawa – Spartak Moskwa 🇵🇱 🇷🇺 Typy, kursy (08.12.2021)


Pora na ostatnie spotkanie Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy. Żadna z drużyn w grupie C nie ma jeszcze zapewnionego awansu do następnej fazy rozgrywek, co tylko pozytywnie wpływa na atrakcyjność zmagań.

Legia Warszawa – Spartak Moskwa zapowiedź (czwartek, 18:45)

Piłkarze Legii Warszawa po dobrym początku w LE dosyć szybko zostali sprowadzeni na ziemię. W tym momencie Legioniści zajmują ostatnie miejsce w grupie. Zespół ze stolicy ma na swoim koncie sześć punktów, strata do liderującego Leicester wynosi jednak tylko dwa oczka. Legia ma zatem jeszcze szanse na awans zarówno do Ligi Konferencji jaki następnej fazy Ligi Europy. Pamiętać jednak należy, że Warszawiacy przegrali każde z trzech poprzednich starć w LE.

Zarejestruj się w LV Bet!

Spartak uzbierał do tej pory siedem punktów, lepszy bilans starć bezpośrednich sprawia z kolei, że drużyna mimo takiej samej liczby punktów znajduje się w tabeli przed Napoli. W przypadku ekipy z Moskwy możliwy jest każdy scenariusz. Drużyna ze stolicy Rosji może nawet zakończyć zmagania w grupie na ostatniej pozycji. Jest to oczywiście mało prawdopodobne, jednak nie niemożliwe. Pierwszy mecz przeciwko Legii zakończył się nieoczekiwaną wygraną Legii wynikiem 1:0.  Pamiętać musimy jednak o kryzysie jaki przeżywa Legia w ostatnich tygodniach.

Legia Warszawa – Spartak Moskwa kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera LV Bet prezentują się następująco:

  • wygrana Legii: 2.75
  • remis: 3.55
  • zwycięstwo Spartaku 2.55

Legia Warszawa – Spartak Moskwa fakty meczowe

  • Obie ekipy mogą wywalczyć awans do następnej rundy.
  • Legia przegrała trzy poprzednie spotkania w LE.
  • Legia strzeliła w LE tylko cztery gole.

Legia Warszawa – Spartak Moskwa nasze typy

Kryzys w obozie Legionistów jest zbyt duży by wierzyć w cudowny powrót formy i heroiczny awans. Z tego też powodu stawiamy dzisiaj na wygraną gości. Ponadto stawiamy na over 2.5 gole, defensywa gospodarzy jest w ostatnich tygodniach po prostu tragiczna.

Legia Warszawa – Spartak Moskwa |typ: Spartak Moskwa @2.55 LV Bet

Legia Warszawa – Spartak Moskwa |typ: over 2.5 gole @1.88 LV Bet

Komentarze

komentarzy