Lens – Lille 🇫🇷 Typy, kursy (07.05.2021)

36. kolejka Ligue 1 rozpocznie się od meczu na szczycie. Lens – Lille to starcie piątej ekipy z liderem. W obu przypadkach mówimy o zaskoczeniach, ale goście stają przed szansą, by zdobyć sensacyjne mistrzostwo Francji. Do pokonania pozostały trzy schody, a wszystko jest w rękach ekipy Christiana Galtiera. 

Lens – Lille zapowiedź (piątek, 21:00)

Walka o sensacyjne mistrzostwo jest już na ostatniej prostej. Dzisiaj – wydaje się – najtrudniejszy rywal dla Lille. Później St.Etienne oraz Angers, czyli w teorii znacznie łatwiejsze zadania do zrobienia. Forma imponująca, gdyż Lille w ostatnich pięciu meczach zgarnęło aż 13 punktów. Jedyna pomyłka to remis z Montpellier, a w międzyczasie wywozili komplet punktów z Lyonu czy Paryża! Zresztą to ciekawe, bo Lille w 2021 roku w lidze przegrało tylko dwa spotkania. Wcale nie chodzi o ekipy z czołówki. Lepsi okazali się piłkarze 13. Angers oraz… przedostatniego Nimes. Można więc przyjąć, że zdarzają się – rzadko – momenty rozprężenia i wtedy Les Dogues są do ugryzienia. Jednak forma, jakość i motywacja sprawiają, że prawdopodobnie 23 maja będą cieszyć się z tytułu.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Lens przed tygodniem przegrało w Paryżu 1:2. W ten sposób PSG złamało serię piątej ekipy Ligue1. Wcześniej bowiem Lens przegrało… 23 stycznia, gdy na Stade Bollaert przyjechała Nicea. Od tamtej pory zaliczyli aż 13 meczów bez porażki. Oczywiście w tym było więcej remisów – bilans 6-7-0 – ale jednak seria imponująca. Zwłaszcza, że po drodze był choćby remis z Lyonem czy Marsylią. Ekipa Francka Haise teraz broni się przed utrzymaniem piątej pozycji w tabeli. Tuż za nimi OM czy Stade Rennes, a na horyzoncie spotkania z Lille czy Monaco w ostatniej kolejce. Łatwo nie będzie…

Fakty meczowe

  • Lille straciło zaledwie 22 gole w 35. meczach ligowych
  • Lens więcej punktów zdobyło na wyjazdach – 29 do 27 na korzyść meczów poza domem
  • 18 października Lille wygrało z Lens 4:0

Lens – Lille kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Lens wygra, kurs: 3,98
  • Lille wygra, kurs: 1,95
  • Remis, kurs: 3,50

Lens – Lille typy

Jedni i drudzy wiedzą o co grają. Dla Lille pozostały trzy kroki w kierunku mistrzostwa, a Lens gra o puchary. Jakość po stronie gości, którzy swoją defensywą powinni tutaj zatrzymać gospodarzy. Dlatego stawiamy na dwa rodzaje wygranej Los Dogues – albo zwyczajnie po niskim kursie, albo do zera po wyższym.

Typ: Lille @ 1,95 Totolotek

Typ: Lille wygra do 0 @ 2,92 Totolotek

Komentarze

komentarzy