Leroy Sane podpisał kontrakt z Bayernem!

Leroy Sane
Leroy Sane

Leroy Sane w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy Bayernu Monachium. Niemiecki gracz podpisał w czwartek kontrakt z „Bawarczykami”. Oficjalne ogłoszenie transferu jest kwestią czasu.

Bardzo długo zarząd mistrza Niemiec pracował nad tą transakcją. Już latem 2019 roku przedstawiciele ekipy z Monachium próbowali ściągnąć do siebie zawodnika „The Citizens”. Wygórowane żądania Manchesteru City, a także poważna kontuzja samego Sane spowodowały, iż 24-latek został na Etihad Stadium.

Leroy Sane podpisał kontrakt

Bayern dopiął swego. W ostatnich dniach oba kluby doszły do porozumienia w kwestii kwoty transferu. Jak informował Sam Lee, dziennikarz „The Athletic”, zespół z Niemiec zapłaci za Sane 49 milionów euro + 11 milionów euro ewentualnych bonusów. Dodatkowo Manchester City zagwarantował sobie 10% z przyszłej sprzedaży piłkarza.

W czwartkowe popołudnie Fabrizio Romano zdradził, iż Leroy Sane podpisał już kontrakt z Bayernem. 24-latek związał się z mistrzem Niemiec do czerwca 2025 roku. Tę informację potwierdził także Christian Falk.

 

Komentarze

komentarzy