Levante – Sevilla 🇪🇸 Typy, kursy (21.04.2021)

Po dotkliwej porażce z Villarreal, piłkarze Levante spróbują zrekompensować się kibicom. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż do Walencji przyjeżdża Sevilla, która ma za sobą trzy ligowe zwycięstwa z rzędu.

Levante – Sevilla zapowiedź (środa, 19:00)

Patrząc na wyniki Levante z obecnego sezonu, na pewno nikt nie spodziewał się takiego wyniku zespołu z Walencji w rywalizacji z Villarreal. Co prawda piłkarzom Levante zdarzały się porażki, jednakże najczęściej były to mecze przegrane różnicą gola lub dwóch. W przypadku starcia z Villarreal mowa o porażce 1:5.

Zawodnicy Levante z pewnością chcieliby zrekompensować się kibicom. O to będzie jednak bardzo trudno, gdyż w środowy wieczór zespół zmierzy się na własnym obiekcie z Sevillą. Podopieczni Lopeteguiego wygrali 4 z 5 ostatnich meczów, zdobywając łącznie 13 punktów na 15 możliwych.

Zarejestruj się w Noblebet 

Ostatni raz gracze Levante rywalizowali z Sevillą 1 października. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem zespołu Lopeteguiego, który wygrał 1:0.

Levante – Sevilla kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Sevilla. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.62. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.35. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.35.

Levante – Sevilla fakty meczowe

  • Piłkarze Levante wygrali zaledwie jedno z pięciu ostatnich spotkań na własnym obiekcie
  • Sevilla jest niepokonana od sześciu ligowych potyczek
  • Piłkarze Sevilli trafiali do siatki w każdym z siedmiu ostatnich ligowych meczów

Levante – Sevilla typy

Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, Sevilla nie powinna mieć większych problemów z wygraniem tego pojedynku. Typujemy, iż trzy punkty padną łupem zespołu Lopeteguiego.

Levante – Sevilla | Typ: Sevilla wygra mecz 1.62 @ Noblebet

Levante – Sevilla | Typ: Sevilla strzeli w obu połowach 2.55 @ Noblebet