Odbierz 220 zł za gola Lewandowskiego z Węgrami

Przed Polską ostatni mecz eliminacji do mundialu w Katarze. Gracze Paulo Sousy po zwycięstwie nad Andorą przypieczętowali awans do baraży, ale mecz z Węgrami nadal ma duże znaczenie  – głównie pod kątem mentalnym. Czy w tym spotkaniu pomoże dobra forma Roberta Lewandowskiego? Mamy taką nadzieję. 

33-latek ma za sobą kapitalne miesiące. Wraz z nowym sezonem forma napastnika nie zmalała i nadal regularnie trafia do siatki dla Bayernu, co pokazują liczby 23 bramek w 17 spotkaniach. Przeciwko reprezentacji Węgier będzie miał idealną szansę na dołożenie kolejnego trafienia. Podczas poprzedniej potyczki z „Madziarami” trafił do siatki na wagę cennego jednego punktu. Czy podobnie będzie tym razem? Na to liczymy nie tylko ze względu na dobry wynik naszej reprezentacji, ale także ze względu na specjalną promocję BETFAN.

Ten bukmacher oferuje bowiem 220 zł za minimum jednego gola Lewandowskiego w meczu z Węgrami. Co należy zrobić, aby wziąć udział w tej promocji?

Jeśli Lewandowski zdobędzie gola, wówczas gracz otrzyma 220 zł na konto główne. Środki będą gotowe do wypłaty po wykorzystaniu pozostałych wpłaconych wcześniej 50 zł na grę. Więcej o tej promocji pod LINKIEM.

Komentarze

komentarzy