„LGDS”: Miralem Pjanić porozumiał się z Barceloną

To może być pierwsze letnie wzmocnienie Barcelony. Jak informuje “La Gazzetta dello Sport”, Miralem Pjanić już zaakceptował warunki klubu.

Bośniak występuje w zespole Juventusu od czterech sezonów. Przez ten czas zanotował 167 meczów, w których zdobył 22 bramki i zaliczył 36 asyst. W obecnych rozgrywkach był ważnym elementem zespołu Maurizio Sarriego i występował dość regularnie.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Wiele wskazuje na to, że zainteresowanie Bośniakiem ze strony Barcelony to nie tylko plotki. Jak informuje “La Gazzetta dello Sport”, Miralem Pjanić już wkrótce może przeprowadzić się do Katalonii. Zawodnik już zawarł porozumienie z potencjalnym przyszłym pracodawcą i czeka tylko na przebieg rozmów pomiędzy klubami.

Według doniesień “LGDS”, Juventus wycenił 30-latka na 60 milionów euro. Wiele jednak wskazuje na to, że ze względu na obecną sytuację, Barcelona będzie chciała obniżyć wymagania.

Do końca umowy Miralema Pjanicia z Juventusem pozostały jednak jeszcze trzy lata. Dlatego można się spodziewać, że “Stara Dama” niekoniecznie obniży wymagania.