🇱🇧 Liban – Korea Południowa 🇰🇷 Typy, kursy (27.01.2022)

Już w ten czwartek Korea Południowa może oficjalnie awansować do katarskiego mundialu. Wystarczy wygrać z Libanem i liczyć na potknięcie Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Syrią. Czy tak się stanie już teraz? 

Liban – Korea Południowa zapowiedź (czwartek, 13:00)

Awans gości będzie miał miejsce wcześniej czy później. Trudno bowiem wierzyć w scenariusz, w którym Korea Południowa miałaby stracić przewagę ośmiu punktów nad trzecimi Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi w czterech meczach. Do tej pory mają bilans 4-2-0. Jedyne straty punktów to mecze z Irakiem i Iranem. Przed nimi teraz dwa wyjazdy na Bliski Wschód i powinni z nich przywieźć komplet punktów. W końcu spotkają czwarty Liban i najgorszą Syrię.

Zarejestruj się w Noblebet

Liban nie najgorzej rozpoczął eliminacje. Miał 5pkt po czterech meczach i tylko jedną porażkę. Jednak ostatnie dwa domowe mecze – Iran i ZEA – sprawiły, że szansę na bezpośredni awans spadły do zera. Nadal jednak są blisko wspomnianego ZEA i mogą powalczyć o baraże. Przed nimi w końcu cztery mecze, a trzy z nich rozegrają w domu. W tym z Irakiem i Syrią, czyli dwoma najgorszymi drużynami.

Liban – Korea Południowa kursy bukmacherów

Noblebet oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Liban wygra, kurs: 7
  • Korea wygra, kurs: 1,50
  • Remis, kurs: 3,95

Liban – Korea Południowa fakty meczowe

  • Spotkanie czwartej z drugą drużyną grupy A eliminacji. Gospodarze mają 5pkt, goście 14 i osiem przewagi nad ZEA, które zajmuje miejsce barażowe
  • Koreańczycy zagrali tylko dwa mecze na wyjazdach. Co ciekawe zarówno u siebie, jak i na wyjeździe ich bilans bramkowy to 4:1. Łącznie 8:2
  • Liban punktuje do tej pory tylko na wyjazdach
  • W pierwszym meczu tych ekip było 1:0 dla Korei

Liban – Korea Południowa typy

Typujemy spokojną wygraną gości. Pierwsza wersja zwykła, druga trochę trudniejsza, ale warta kursu.

Typ: Korea @ 1,50 Noblebet

Typ: Korea wygra do 0 @ 2,17 Noblebet

Komentarze

komentarzy