Liga Mistrzów całkowicie bez ryzyka. Wygraj 600 zł lub zgarnij zwrot na KONTO GŁÓWNE!

Środowe spotkania Ligi Mistrzów zapowiadają się doprawdy pasjonująco. Czego możemy się spodziewać? Przede wszystkim wielkich emocji i kilku bramek. Z okazji spotkań Champions League TOTALbet dodatkowo przygotował specjalną ofertę dla nowych graczy. 

Dwie drużyny w kryzysie

Manchester United nie ma za sobą najlepsze okresu. W pięciu ostatnich ligowych spotkaniach, gracze Ralfa Rangnicka wygrali tylko dwa razy i trzy razy podzielili się punktami. To z pewnością nie są wyniki, które pozwolą im awansować do TOP4 Premier League. W Lidze Mistrzów zmierzą się jednak z Atletico, które także nie grzeszy formą. Gracze Diego Simeone dokładnie tydzień temu doznali kompromitującej porażki z ostatnim w tabeli Levante i to w dodatku na własnym stadionie. Oczywiście w weekend nieco odbili to sobie na Osasunie, ale nadal Rojiblancos nie są w wybitnej formie. W tym spotkaniu stawiamy na bramki po obu stronach. Aż w 6 na ostatnich 8 spotkań Czerwonych Diabłów kończyło się takim wynikiem. Jeśli dodamy do tego fakt, że Cristiano Ronaldo uwielbia grać przeciwko Atletico, to nawet nieco słabsza forma Portugalczyka nie powinna zatrzymać go przed strzeleniem chociażby jednego gola w tym starciu.

Ajax sprosta wyzwaniu?

W drugim dzisiejszym spotkaniu Ajax zmierzy się z Benfiką. Faworytem są goście, którzy w tej edycji LM strzelili 20 bramek w 6 spotkaniach. Za każdym razem pokrywali linię minimum dwóch bramek. Biorąc pod uwagę ostatnią formę holenderskiej drużyny i Sebastiena Hallera, możemy się spodziewać, że dziś będzie podobnie.

Liczymy, że nasze przewidywania okażą się trafione. Taki kupon jest możliwy do zagrania w specjalnej ofercie TOTALbet. Co należy zrobić, aby z niej skorzystać?

  1. Założyć konto na TOTALbet z kodem GRAMGRUBO lub z TEGO linku.
  2. Wybrać dwa nasze typy lub inne dowolne i zagrać za minimum 20 zł. Jeśli gracz chce wykorzystać maksymalny zwrot, powinien zagrać za 227 zł.
  3. W przypadku przegranego kuponu, na konto gracza wraca 200 zł, które jest gotowe od razu do wypłaty. Niezwracany jest tylko podatek, czyli w powyższym przypadku 27 zł.
  4. Jeśli gracz z kolei wygra kupon, wówczas na jego konto wraca około 600 zł, które także są gotowe do wypłaty.

ZGARNIJ 600 ZŁ LUB ODBIERZ ZWROT 

Komentarze

komentarzy