Liga Typerów od Gram Grubo to coś w sam raz dla Ciebie!

Inaugurację polskiej Ekstraklasy mamy już za sobą, jednak uczta w postaci rozgrywek na najwyższym poziomie sportowym w Europie dopiero przed nami. To rozpala w typerach chęć obstawiania poszczególnych spotkań, przeżywania wielkich emocji i wzbogacania się. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Liga Typerów od Gram Grubo!

Zastanawiacie się pewnie, czym jest Liga Typerów, na czym polega i co w niej można wygrać. Spieszymy zatem z wytłumaczeniem. W Lidze Typerów na Gram Grubo użytkownicy wybierają konkretne mecze, typują ich zwycięzców, a po trafieniu danego typu na ich koncie pojawia się określona liczba punktów.

Jakie nagrody czekają w Lidze Typerów na Gram Grubo?

Oczywiście w tego typu zabawach nie może zabraknąć nagród. Liga Typerów Gram Grubo oferuje zatem niezwykle atrakcyjne nagrody i są nimi w zależności od terminu – nagrody rzeczowe, lub bonusy na kontach u bukmacherów.

Wzięcie udziału w Lidze Typerów jest niezwykle proste. Jeśli czujesz się ekspertem danej ligi, to ten konkurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Wystarczy, że wykażesz się swoją wiedzą i przewidywaniem wyników spotkań ze swojej dziedziny, a Twoje trafione typy zostaną stosownie nagrodzone. Jeśli pasjonujesz się zatem meczami La Liga i uważasz się za eksperta tamtejszej ligi, to śmiało typuj potyczki Realu Madryt czy FC Barcelony. Jeśli natomiast uwielbiasz Bundesligę i śledzisz poczynania poszczególnych klubów, to typuj właśnie te spotkania. Jeśli lubisz emocje związane z grą u bukmacherów, to w Lidze Typerów idealnie się odnajdziesz. 

Czy Liga Typerów jest darmowa?

Liga Typerów od Gram Grubo jest poza tym absolutnie legalna i darmowa. Oznacza to, że nie musisz inwestować w to swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Ryzyko wzięcia udziału w zabawie nie istnieje, a można na tym jedynie zyskać!

Nie tylko piłką nożną człowiek żyje, więc Liga Typerów Gram Grubo otwiera się również na ekspertów innych dyscyplin sportowych. Możliwe zatem, że lubisz spędzać czas oglądając poczynania na kortach tenisowych, lub zarywać noce emocjonując się spotkaniami w NBA? Jeśli chcesz zapewnić sobie przy tym dodatkowe emocje, to Liga Typerów jest czymś właśnie dla Ciebie!

Komentarze

komentarzy