Lille – Olympique Marsylia. Typy, kursy (03.03.2021)

Z perspektywy polskiego kibica to spotkanie będzie najciekawszym środowym starciem w Ligue1. Po jednej stronie lider ligi francuskiej, po drugiej Marsylia, w której dobry początek notuje Arkadiusz Milik. 

Lille – Olympique Marsylia zapowiedź (środa, 21:00)

Jakiś czas temu trudno sobie byłoby wyobrazić, że bukmacherzy będą tak jednoznacznie uznawać za faworyta Lille. Ale trudno im się dziwić. Les Dogues to liderzy Ligue1 i drużyna, która od dawna jest w czołówce. Bycie przed PSG na tym etapie sezonu to naprawdę spora sztuka, patrząc na dysproporcje finansowe pomiędzy paryżanami a resztą ligi. Tyle że forma Lille wcale ostatnio nie jest idealna. Weźmy pod uwagę odpadnięcie z 1/16 finału LE z Ajaxem, gdzie stracili aż 4 gole. Do tego remisy ze Strasbourgiem i Brestem u siebie i sytuacja trochę się komplikuje.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

To jednak nic przy kłopotach OM. Marsylczycy są dopiero na siódmym miejscu i tracą aż 20 punktów do lidera! To ogromna przepaść, ale wszyscy liczą na dwie postacie. Najpierw na Arkadiusza Milika, a potem Jorge Sampaoliego. Pierwszy już dwukrotnie trafiał w swoich debiutanckich meczach, a drugi został trenerem Olympique Marsylia i każdy liczy na szybką odmianę i zaprezentowanie znacznie bardziej efektownego stylu gry.

Lille – Olympique Marsylia kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Lille wygra, kurs: 1,73
  • Olympique Marsylia wygra, kurs: 5,05
  • Remis, kurs: 3,65

Lille – Olympique Marsylia typy

Typ: Obie strzelą @ 2,09 Totolotek

Typ: Arkadiusz Milik strzeli @ 4,75 Totolotek

Komentarze

komentarzy