Gary Lineker przewiduje koniec kariery Lewandowskiego

gary lineker

Robert Lewandowski ma już 34 lata. Legenda reprezentacji Anglii, Gary Lineker uważa, że era Roberta Lewandowskiego dobiega końca.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gary Lineker podzielił się swoją opinią na temat przyszłości Lewandowskiego

Kapitan reprezentacji Polski poprzedni sezon może zaliczyć do udanych. Lewandowski w poprzednich rozgrywkach dla Barcelony zdobył 33 gole w 46 meczach. Lewandowski najlepsze lata kariery prawdopodobnie ma już jednak za sobą. Gary Lineker podzielił się ostatnio swoją opinią na temat kończącej się ery pewnych zawodników, dodając kto jego zdaniem z młodych piłkarzy, wskoczy w buty powoli żegnających się ze sceną zawodników. Oto słowa Anglika:

,,Jeśli mówimy o dziewiątkach, Lewandowski powoli zbliża się do końca ery. Przez wiele lat był czołowym napastnikiem. Harry Kane również jest na szczycie tak jak i oczywiście Haaland. Nie możemy też zapomnieć o Cristiano Ronaldo, który przesunął się do środka z lewej strony. Kylian Mbappe zwykle gra na lewej stronie. Ale jeśli zapytasz mnie, którego zawodnika najbardziej chciałbym mieć w swojej drużynie, to jest to Mbappe. On jest kompletnym i znakomitym piłkarzem” – powiedział Lineker w wywiadzie dla Blinda.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy