🇩🇪 Lipsk – Brugge 🇧🇪 Typy, kursy (28.09.2021)

Wynik meczu RB Lipsk – Club Brugge może sprawić, że sytuacja w grupie A Ligi Mistrzów zrobi się naprawdę ciekawa. Obie drużyny z pewnością będą więc bardzo zdeterminowane, by osiągnąć korzystny rezultat w tym spotkaniu.

Lipsk – Brugge zapowiedź (wtorek, 21:00)

Przed pierwszymi meczami Ligi Mistrzów w grupie A wydawało się, że od początku tempo nadawać w niej będą Manchester City i PSG. „Obywatele” wykonali swoje zadanie celująco rozbijając Lipsk 6:3, ale Paryżanie nieoczekiwanie zgubili punkty w Brugii remisując z belgijską drużyną 1:1. Układ sił w grupie A przybrał więc dosyć ciekawy kształt, a ewentualna strata kolejnych punktów przez PSG w meczu z City może sprawić, że zrobi się w niej jeszcze ciekawiej.

Faworytem wtorkowego meczu jest oczywiście Lipsk, który ostatnio rozbił w lidze 6:0 Herthę Berlin. Liderujące stawce w Belgii Brugge sensacyjnie zremisowało z kolei swój ostatni mecz ligowy 1:1 z przedostatnim w tabeli Leuven.

Lipsk – Brugge kursy bukmacherów

Wysoka wygrana w ostatnim meczu Bundesligi przy zaskakującym remisie Brugge w lidze belgijskiej sprawia, że faworytami wtorkowego meczu na Red Bull Arena są gospodarze. Wygrana RB Lipsk znajduje się w ofercie BETFAN z kursem 1.46. Zwycięstwo gości znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 6.10, a remis z kursem 4.80.

Lipsk – Brugge fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań RB Lipsk: 1 wygrana, 1 remis, 3 porażki, bilans bramkowy: 11-12
  • 5 ostatnich spotkań Club Brugge: 2 wygrane, 2 remisy, 1 porażka, bilans bramkowy: 7-8

Lipsk – Brugge nasze typy

Brugge zaskoczyło w meczu z PSG, gracze Lipska nie ustabilizowali jeszcze swojej formy, więc choć są faworytami wtorkowego meczu to ich wygranej nie można brać w ciemno. Mimo wszystko inicjatywa zapewne będzie należała do nich, co powinno przełożyć się na bramki niemieckiej ekipy.

Lipsk – Brugge | Typ: Lipsk powyżej 1.5 goli @1.45 BETFAN

Lipsk – Brugge | Typ: Lipsk i powyżej 1.5 goli @1.60 BETFAN