🇱🇹 Litwa – Irlandia Północna Typy, kursy (02.09.2021)

What Is Northern Ireland? Looking At USMNT's Next Opponent

Litwa zagra na własnym obiekcie z Irlandią Północną. Będzie to spotkanie w ramach trzeciej kolejki eliminacji do mistrzostw świata. Co prawda w grupie C dwa pierwsze miejsca będą raczej zarezerwowane przez Włochów oraz Szwajcarów, to walka o trzecią pozycje zapowiada się bardzo ciekawie. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Litwa – Irlandia Północna zapowiedź (czwartek, 20:45)

Litwa jako jedyna drużyna w grupie C nie zdobyła jeszcze żadnego punktu. Mimo wszystko nasi sąsiedzi grali póki co ze Szwajcarią oraz Włochami i ciężko oczekiwać od gospodarzy tego starcia, że będą oni w stanie zapunktować z tak mocnymi ekipami. Tym razem czeka ich trochę łatwiejsze zadanie, ale w meczu z Irlandią Północną nie są oni jednak faworytami.

Goście do tej pory przegrali z Włochami oraz zremisowali z Bułgarią. Ten drugi mecz był dla fanów Irlandii Północnej rozczarowaniem. Kibice oczekiwali zwycięstwa, ale ostatecznie stało się inaczej i obie ekipy podzieliły się punktami. Tym razem goście znów liczą na wygraną i na pewno chcą wyjechać z Litwy z trzema punktami.

Litwa – Irlandia Północna kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Irlandia Północna. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.82. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Litwa – Irlandia Północna, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.45. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 4.70.

Litwa – Irlandia Północna fakty meczowe

  • Gospodarze nie przegrali od 6 meczów.
  • Litwa nie zachowała czystego konta od 9 spotkań.
  • Gospodarze stracili pierwsi gola w swoich ostatnich 8 meczach.

Litwa – Irlandia Północna nasze typy

Wbrew pozorom nie będzie to łatwe starcie dla gości, którzy wcale dobrze nie weszli w te eliminacje. Mimo wszystko Litwa na papierze wydaje się być słabsza od Irlandii Północnej i można spodziewać się, że trzy punkty wrócą na wyspy. Każdy inny wynik będzie sporym zaskoczeniem.

Litwa – Irlandia Północna | Typ: Irlandia Północna @1.85 BETFAN
Litwa – Irlandia Północna | Typ: powyżej 2.5 goli @2.49 BETFAN

Komentarze

komentarzy