Liverpool – Chelsea. Typy, kursy (04.03.2021)

Czwartek w Premier League stanie pod znakiem hitu pomiędzy Liverpoolem a Chelsea. Rezultat tego starcia może mieć bardzo duży wpływ na końcowe losy pierwszej czwórki w lidze. Oba zespoły potrzebują zwycięstwa, aby przybliżyć się do realizacji swojego celu. Komu uda się zdobyć komplet punktów?

Liverpool – Chelsea zapowiedź (czwartek, 21:15)

Liverpool ma za sobą fatalny okres, w którym masowo tracili punkty, a ich sytuacja w tabeli bardzo mocno się skomplikowała. Cztery porażki ligowe z rzędu to naprawdę fatalny rezultat, jednak ostatnia kolejka przeniosła przełamanie The Reds. Pewne zwycięstwo odniesione nad Sheffield może mieć dobry wpływ na morale drużyny, jednak potyczka z Chelsea to z pewnością całkowicie inny kaliber spotkania. W starciach na Anfield po raz ostatni Liverpool wygrał 16-go grudnia. Od tego czasu kolejne sześć meczów zakończyło się stratą punktów ekipy Juergena Kloppa.

Jeśli chodzi o Chelsea, to walka o top 4 w ich wykonaniu trwa. Po przyjściu Thomasa Tuchela The Blues zanotowali lepsze rezultaty, ale brak skuteczności w ofensywie sprawia, że przydarzyło im się kilka strat punktów. Londyńczycy dobrze radzą sobie na wyjazdach – ostatnie pięć spotkań we wszystkich rozgrywkach to cztery zwycięstwa i remis. Pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Atletico zakończył się zwycięstwem Chelsea 1:0. Poprzednie spotkanie pomiędzy The Blues a Liverpoolem zakończył się bezproblemowym zwycięstwem piłkarzy Kloppa.

Liverpool – Chelsea kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Liverpoolu, kurs: 2.30

– remis, kurs: 3.50

– zwycięstwo Chelsea, kurs: 3.13

Liverpool – Chelsea nasze typy

Starcie pomiędzy Liverpoolem a Chelsea ma sporą wagę, a przegrany tej konfrontacji może mieć spore problemy w walce o czołową czwórkę. Naszym zdaniem mecz może mieć podobny przebieg do wielu hitów Premier League z tego sezonu i obie strony w głównej mierze będą chciały uniknąć porażki.

Liverpool – Chelsea | Typ: Liverpool poniżej 54.5 procent @1.83 BETFAN

Liverpool – Chelsea | Typ: Poniżej 7,5 celnych strzałów na bramkę @2.50 BETFAN

Komentarze

komentarzy