ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 🇵🇱 Typy, kursy (04.06.2021)

termalica-the-guardian

Fantastycznie zapowiada się piątkowe starcie ŁKS-u Łódź z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Obie ekipy znajdują się wysoko w ligowej tabeli, a goście dodatkowo mogą zapewnić sobie dzisiaj awans do Ekstraklasy. Gospodarze za to wciąż nie mogą być w stu procentach pewni gry w barażach, więc można spodziewać się walki ze strony ekipy z Łodzi. Bukmacherzy jednak uważają, że to goście mają większe szanse na wygranie tego starcia, które zapowiada się bardzo ciekawie. Gospodarze na pewno będą chcieli zepsuć święto ekipie z Niecieczy, więc szykuje się świetny mecz.

ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapowiedź (piątek, 20:30)

Gospodarze dzisiejszego spotkania na pewno nie spodziewali się, że w klubie dojdzie do takiego zamieszania w końcówce sezonu. Trener Mamrot miał doprowadzić ŁKS do awansu do Ekstraklasy, ale na horyzoncie pojawiła się oferta z Białegostoku i polski szkoleniowiec zdecydował się odejść tuż przed startem baraży. Na pewno ŁKS-owi nie będzie łatwo podnieść się w tak krótkim czasie, ale być może ta sytuacja sprawi, że gospodarze będą grali jeszcze lepiej.

Zawodnicy z Niecieczy już ostatnio mogli cieszyć się z awansu do Ekstraklasy, ale przegrali oni w Opolu i świętowanie musi być przeniesione przynajmniej do końca dzisiejszego meczu. Na pewno w Łodzi nie będzie łatwo o wygraną, ale Bruk-Bet był najlepszą drużyną tego sezonu i na pewno graczy tej drużyny stać na zwycięstwo i trzy punkty w Łodzi.

ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.55. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.20. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.10.

ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza fakty meczowe

  • W ostatnich 6 meczach Bruk-Betu fani oglądali mniej niż 2.5 goli.
  • Goście nie przegrali z ŁKS-em od 6 spotkań.
  • Termalica nie zachowała czystego konta w meczu z ŁKS-em w poprzednich 6 spotkaniach.

ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza nasze typy

Gracze Termalici na pewno mają nadzieję na zapewnienie sobie awansu w dzisiejszym meczu. Do tego potrzebują wygranej i raczej można spodziewać się, że ekipa z Niecieczy wyjedzie z Łodzi z trzema punktami. Gospodarze w ostatnim czasie grają nierówno, a dodatkowo zamieszanie z trenerem Mamrotem na pewno nie pomogło zawodnikom przygotować się odpowiednio do starcia z liderem. ŁKS na pewno powalczy, ale to goście mają większe szanse na wygraną w tym starciu.

ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Typ: Bruk-Bet Termalica Nieciecza @2.55 BETFAN
ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Typ: powyżej 2.5 goli @1.86 BETFAN

Komentarze

komentarzy