ŁKS Łódź – GKS Tychy. Typy, kursy (20.02.2021)

Jeden z głównych kandydatów do awansu wraca do gry. ŁKS Łódź jednak nie będzie miał łatwo, bo w zaległym – z jesieni – meczu ligowym trafia na GKS Tychy, który bardzo chętnie powalczy chociaż o baraże o Ekstraklasę. To zwiastuje ciekawy mecz na początek I ligi w 2021 roku.

ŁKS Łódź – GKS Tychy zapowiedź (sobota, 12:40)

ŁKS przez większość jesieni był liderem zaplecza. Pod koniec jednak zdystansowała ich Termalica Nieciecza. Łodzianie nadal jednak pozostają w czołówce największych faworytów do awansu i tym samym powrotu do Ekstraklasy. Dużą stratą jednak dla drużyny Wojciecha Stawowego jest strata Samu Corrala, który dopiero przeszedł zabieg kolana i przez długi czas go nie zobaczymy w barwach łodzian.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Po drugiej stronie ekipa Artura Derbina już bez Jana Biegańskiego. Młody talent trafił do Lechii Gdańsk, więc tyszanie muszą znaleźć godne zastępstwo w środku pola. GKS Tychy od kilku lat coraz śmielej puka w stronę Ekstraklasy i chciałby zakończyć sezon w strefie barażowej. Łatwo nie będzie, ale do tego potrzebują punktów na każdym stadionie, nawet z takim rywalem.

ŁKS Łódź – GKS Tychy kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • ŁKS wygra, kurs: 1,55
  • GKS wygra, kurs: 6,47
  • Remis, kurs: 3,70

ŁKS Łódź – GKS Tychy typy

Nie ma co ukrywać, ŁKS jest tutaj zdecydowanym faworytem. Niezły mecz z Legią w Pucharze Polski tylko w tym nas utwierdza. Mimo wszystko liczymy, że gościom uda się chociaż jednego gola strzelić.

ŁKS Łódź – GKS Tychy | Typ: ŁKS @ 1,55 Totolotek

ŁKS Łódź – GKS Tychy | Typ: Obie strzelą @ 1,84 Totolotek

Komentarze

komentarzy