ŁKS Łódź – Górnik Łęczna 🇵🇱 Typy, kursy (22.05.2021)

Kolejny z hitów kolejki w I lidze. Tym razem ŁKS Łódź – Górnik Łęczna, czyli spotkanie drużyn mocno zawodzących w ostatnich tygodniach. Jedni i drudzy raczej zbliżają się do… siódmego miejsca, niż do czołowej dwójki i bezpośredniego awansu. Kto sobie zapewni trochę spokoju przed końcówką?

ŁKS Łódź – Górnik Łęczna zapowiedź (sobota, 19:08)

Forma obu klubów, które kończyły jesień na drugim i trzecim miejscu, pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście lepiej to wygląda w Łodzi. Zarówno pod względem punktowym, jak i dyspozycji. Mimo wszystko o tej porze kibice ŁKS-u liczyli, że będą powoli przymierzać się do kupna ekstraklasowych karnetów. Tymczasem szansę na bezpośredni awans dzisiaj nie są duże. Łodzianie mają pięć punktów przewagi nad siódmą Miedzią i tyle samo straty do drugiego GKS-u Tychy. W ostatnich tygodniach nieco uspokoiła się ich dyspozycja. Były wygrane z Koroną czy Puszczą oraz remis z Radomiakiem. Ale przy tym także porażka w Głogowie czy remis z GKS-em Jastrzębie u siebie.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Górnik Łęczna nadal w kryzysie. Po remisie z Odrą przedłużył swoją serię meczów bez wygranej do siedmiu! W tym czasie przegrał tylko dwukrotnie, ale jednak pięć punktów w takim czasie to bardzo mało. Wydawało się, że Górnik będzie walczyć o bezpośredni awans, a teraz ma tylko trzy punkty przewagi nad siódmą Miedzią Legnica. Nadal nie są łęcznianie pewni awansu nawet do strefy barażowej, co byłoby – patrząc na cały sezon – katastrofą dla zielono-czarnych. Kalendarz końcówki też średni, więc ekipa Kamila Kieresia musi zacząć się sprężać.

ŁKS Łódź – Górnik Łęczna kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • ŁKS wygra, kurs: 1,65
  • Górnik wygra, kurs: 4,74
  • Remis, kurs: 3,80

ŁKS Łódź – Górnik Łęczna fakty meczowe

  • Górnik nie wygrał siedmiu ostatnich meczów
  • ŁKS wygrał tylko dwa z siedmiu domowych meczów ligowych w 2021 roku
  • Jesienią było 2:0 dla Górnika

ŁKS Łódź – Górnik Łęczna typy

Faworytem wg kursów są gospodarze. To powinno być wyrównane spotkanie i stawiamy na zwycięstwo gospodarzy z golami po obu stronach.

Typ: ŁKS @ 1,65 Totolotek

Typ: Obie strzelą – kurs zostanie podany, gdy pojawi się szersza oferta

Komentarze

komentarzy