ŁKS Łódź – Legia Warszawa. Typy, kursy (09.02.2021)

Ostatni wtorkowy mecz Totolotek Pucharu Polski, a w nim starcie dwóch… wiceliderów. ŁKS zajmuje drugie miejsce w I lidze, zaś Legia tą samą pozycję, ale klasę rozgrywkową wyżej. Faworytem goście z Warszawy, ale intuicja nam podpowiada, że nie będą mieli łatwego zadania.

ŁKS Łódź – Legia Warszawa zapowiedź (wtorek, 20:30)

To będzie szczególny mecz dla Arkadiusza Malarza. Obecny golkiper łódzkiego klubu powiedział przed spotkaniem, że jest kibicem Legii, ale teraz piłkarzem ŁKS-u, więc nie będzie sentymentów. Czy tak będzie rzeczywiście? Zobaczymy na boisku, ale Legia nie powinna mieć łatwego zadania. W końcu ŁKS to jeden z tych zespołów, który gra inną piłkę, niż zdecydowana większość ekip w Polsce. Przede wszystkim Wojciech Stawowy wypracował w Łodzi indywidualny styl, który łatwo zauważyć. Duża w tym zasługa grupy Hiszpanów. Rok temu odszedł Dani Ramirez, ale Pirulo, Dominguez, Samu Corral potrafili jesienią w I lidze robić show wielokrotnie.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Legia podbudowana wygraną z Rakowem w lidze. To był bardzo ważny triumf patrząc na ostatnie wyniki Pogoni Szczecin, która coraz chętnie poluje na tytuł. Czesław Michniewicz zapewne nie skorzysta ze zbyt wielu zmian w składzie, gdyż… kadra warszawskiego zespołu jest po prostu bardzo wąska. Oczywiście na mecz pojedzie grupa kilku młodych zawodników, to jednak należy się spodziewać większości podstawowego składu. Ciekawe czy trener Michniewicz znowu postawi na 3-5-2, tak jak to było w sobotę?!

ŁKS Łódź – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • ŁKS wygra, kurs: 6,00
  • Legia wygra, kurs: 1,55
  • Remis, kurs: 4,20

ŁKS Łódź – Legia Warszawa typy

Oczywiście to Legia jest faworytem, ale wydaje się, że nie będą mieć łatwej przeprawy w Łodzi. Liczymy, że ŁKS zagra taką piłkę, jak w lidze. Wtedy powinniśmy zobaczyć gole z obu stron.

ŁKS Łódź – Legia Warszawa | Typ: Obie strzelą @ 1,84 Totolotek

ŁKS Łódź – Legia Warszawa | Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,73 Totolotek

 

Komentarze

komentarzy