ŁKS Łódź – Miedź Legnica 🇵🇱 Typy, kursy (25.03.2022)

Kadra ŁKS na rundę wiosenną 2022

Choć fani obecnie skupieni są na meczach reprezentacyjnych, to zaplecze Ekstraklasy gra dalej i kibice mogą spodziewać się bardzo ciekawego meczu w piątek w Łodzi. ŁKS zagra z Miedzią Legnica i choć to goście są faworytami bukmacherów to nie można wykluczyć, że będzie to wyrównane starcie, które będzie stało na bardzo wysokim poziomie jak na standardy pierwszoligowe. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

ŁKS Łódź – Miedź Legnica zapowiedź (piątek, 20:30)

Gospodarze tego starcia walczą o awans do Ekstraklasy, ale ta runda wiosenna póki co nie układa się zdecydowanie po myśli ekipy z Łodzi. ŁKS gra mocno w kratkę i z taką grą nie jest wcale oczywiste, że znajdą się w barażach i będą mieli szansę na walkę o awans do Ekstraklasy. Mimo wszystko piątkowe starcie zapowiada się na bardzo ciekawe i ŁKS będzie chciał zdobyć trzy punkty przed własną publicznością.

Goście za to zmierzają bardzo pewnym krokiem po awans, który powoli staje się formalnością. Przewaga nad trzecią drużyną w lidze jest naprawdę spora, bo aż trzynastopunktowa. Tylko dramat odbierze Miedzi awans do elity i choć pozostało jeszcze trochę spotkań do końca sezonu to fani w Legnicy odliczają już tylko kolejne mecze żeby móc oficjalnie świętować awans.

Zarejestruj się w Noblebet

ŁKS Łódź – Miedź Legnica nasze typy

Szykuje się wyrównane starcie w Łodzi, choć Miedź wygląda w tej rundzie zdecydowanie lepiej i można spodziewać się jednak, że goście wrócą do domów z trzema punktami. ŁKS jednak na pewno będzie chciał powalczyć o jak najlepszy wynik.

ŁKS Łódź – Miedź Legnica | Typ: Miedź Legnica @1.60 Noblebet
ŁKS Łódź – Miedź Legnica | Typ: poniżej 2.5 goli @1.88 Noblebet

ŁKS Łódź – Miedź Legnica kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Miedź Legnica. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.60. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu ŁKS Łódź – Miedź Legnica, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 4.55. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 6.50.

ŁKS Łódź – Miedź Legnica fakty meczowe

  • Na ostatnich 7 meczów ŁKS-u w aż 6 fani oglądali mniej niż 2.5 goli.
  • Goście nie przegrali od 11 spotkań.
  • Na ostatnich 5 meczów gości w aż 4 fani oglądali mniej niż 2.5 goli.

Komentarze

komentarzy