ŁKS Łódź – Radomiak 🇵🇱 Typy, kursy (28.04.2021)

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki I ligi. ŁKS Łódź – Radomiak to starcie dwóch drużyn z ogromnymi aspiracjami i jednym celem. Chodzi oczywiście o awans do Ekstraklasy. Dzisiaj także jedni i drudzy mają szansę wskoczyć na drugie miejsce, czyli to dające bezpośrednią promocję wyżej.

ŁKS Łódź – Radomiak zapowiedź (środa, 17:40)

Dzisiejszy mecz w Łodzi to spotkanie trzeciej z czwartą drużyną pierwszoligowych rozgrywek. Jedni i drudzy zgromadzili na swoim koncie po 46 punktów. W lepszej sytuacji jest Radomiak, który ma jeszcze spotkanie mniej od łodzian. Dzisiaj któraś z tych ekip – albo obie – przeskoczą w tabeli remisujący w ostatnich tygodniach Górnik Łęczna. Trudno wskazać faworyta, wszak zapowiada się niezwykle wyrównane spotkanie. ŁKS po względem nazwisk może wydawać się mocniejszy, ale wiosną już wielokrotnie zawodził. Dwa zwycięstwa w sześciu ostatnich spotkaniach to marny bilans drużyny walczącej o awans. Zresztą tych wpadek było zdecydowanie za dużo.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Radomiak na kompletnie innym kursie. W zasadzie poza porażką w Tychach, wygrywają wszystko jak leci od 13 marca. 15 punktów w sześciu ostatnich meczach to ponad dwa razy więcej od ŁKS-u w analogicznym okresie. Do tego Radomiak może pochwalić się najskuteczniejszą defensywą. Co prawda w liczbach bezwzględnych lepsza jest Termalika – 16 do 17 – to jednak biorąc pod uwagę średnią goli straconych na mecz, zwycięża defensywa dowodzona przez Mateusza Kochalskiego.

Fakty meczowe

  • Radomiak wygrał 5 z ostatnich 6 meczów. Gdy wygrywał, nie tracił goli
  • ŁKS zdobył 7 punktów w ostatnich 6 meczach
  • Jesienią było 1:0 dla Radomiaka

ŁKS Łódź – Radomiak kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • ŁKS wygra, kurs: 2,40
  • Radomiak wygra, kurs: 2,98
  • Remis, kurs: 3,15

ŁKS Łódź – Radomiak typy

Mecze na szczycie często są bardzo zamknięte. ŁKS nie strzela tak wielu goli, jak jesienią. Z kolei Radomiak ma bardzo szczelną defensywę. Coś czujemy w kościach 1:1 lub minimalne zwycięstwo którejś ze stron.

Typ: Poniżej 2,5 bramki @ 1,60 Totolotek