ŁKS – Skra Częstochowa 🇵🇱 Typy, kursy (08.08.2021)

Ostatni mecz 2. kolejki zaplecza Ekstraklasy. ŁKS – Skra Częstochowa to spotkanie z wyraźnym faworytem. Jeden z głównych kandydatów do awansu kontra beniaminek, na którym wszyscy przed sezonem postawili krzyżyk. 

ŁKS – Skra Częstochowa zapowiedź (sobota, 18:00)

Łodzianie rozpoczęli od remisu w Tychach. W teorii rywal trudny, w końcu GKS ubiegły sezon zakończył na wyższej pozycji. Jednak ŁKS znowu chce wrócić do Ekstraklasy. W tym sezonie już raczej nie będzie tolerowania wpadek, jakie miały miejsce na wiosnę oraz tego, co się wydarzyło w finale baraży. Łodzianie mają pewnie punktować i awansować, najlepiej bezpośrednio. W tym ma pomóc m.in. Kibu Vicunia na stanowisku trenera. Hiszpan ma być kolejnym trenerem, który chce grać w piłkę. Tak jak było to za czasów Wojciecha Stawowego. Awans ma smakować podwójnie, gdyż już coraz bliżej do momentu, gdy przy Alei Unii będą gotowe cztery trybuny do oglądania meczów.

Skra Częstochowa sensacyjnie awansowała do I ligi. Ekipa spod Jasnej Góry miała walczyć o utrzymanie, a tymczasem trafiła poziom wyżej. Duża w tym zasługa Marka Gołębiewskiego, którego jednak w końcówce… zwolniono z posady. Jego miejsce zajął Konrad Gerega i dokończył dzieła. Wygrane baraże w Chojnicach oraz Kaliszu pokazały, że nawet ze skromnym budżetem i stadionem można zrobić wynik. Teraz Skra rozpoczęła od porażki w Kielcach, a dalej łatwo nie będzie. Choćby dlatego, że sezon w roli gospodarza rozpoczną w… Sosnowcu.

ŁKS – Skra Częstochowa kursy bukmacherskie

BETFAN oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • ŁKS wygra, kurs: 1,36
  • Skra wygra, kurs: 7,80
  • Remis, kurs: 5,00

ŁKS – Skra Częstochowa fakty meczowe

  • ŁKS ubiegły sezon zakończył na finale barażów o Ekstraklasę
  • Skra także grała w barażach, ale w II lidze. Najpierw ograła Chojniczankę, później KKS Kalisz
  • Oba zespoły jeszcze nie miały okazji zagrać meczu bezpośredniego

ŁKS – Skra Częstochowa typy

Nie ma wątpliwości, kto powinien sięgnąć po komplet punktów. Zdecydowanie powinni zrobić to gospodarze.

Typ: ŁKS powyżej 1,5 bramki @ 1,48 BETFAN

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,68 BETFAN

Komentarze

komentarzy