Kurs 100 na zwycięstwo wybranej drużyny w najbliższych meczach LM

Przed nami czwarta kolejka Ligi Mistrzów. Najlepsi piłkarze znowu zmierzą się w walce o punkty, które mogą mieć kluczowe znaczenie w kontekście awansu do fazy pucharowej. 

Polscy kibice czekają przede wszystkim na starcie Barcelony z Interem. Robert Lewandowski w dwóch ostatnich spotkaniach Ligi Mistrzów nie potrafił znaleźć drogi do siatki, więc to idealny moment na przełamanie. Ekipa z Hiszpanii bardzo potrzebuje zwycięstwa w tym spotkaniu, więc Polak na pewno będzie miał dodatkową motywację.

Największymi faworytami wtorkowych i środowych potyczek są oczywiście piłkarze Juventusu, Manchesteru City i Bayernu Monachium. Z okazji tych spotkań Superbet przygotował specjalną promocję, w której gracz może postawić na dowolnie wybranego zwycięzcę. W przypadku trafionego typu, zgarnie 200 zł w formie bonusu. Jak dołączyć do tej promocji?

  1. Zarejestrować konto z kodem SBTOP lub z linka -> TUTAJ
  2. Dokonać wpłaty min. 50 zł
  3. Zagrać za 2 zł na zwycięstwo wybranej drużyny z wtorkowych lub środowych spotkań ze standardowej oferty. Kurs takiego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1,14. 

Jeśli wasz ryp się potwierdzi, otrzymacie standardową wygraną za kupon i dodatkowe 200 zł w formie bonusu.

Więcej informacji o promocji znajdziecie TUTAJ.

Komentarze

komentarzy